نسکافه دولچه گوستو (Nescafé Dolce Gusto)

Dolce Gusto

یک دستگاه قهوه ساز هوشمند با طرز استفاده ای آسان است و به شما این امکان را می دهد که در هر زمان، قهوه هایی با کیفیت قهوه های کافی شاپ، در خانه تهیه نمایید. یک فنجان قهوه ی عالی در محیطی آرام و بدون سر و صدا.

«نسکافه دولچه گوستو»،(Nescafé Dolce Gusto) دستگاهی زیباست که به منظور تهیه آسانِ قهوه طراحی شده است. این ماشین شامل محفظه های فیلترداری است که طعم های مختلفی را به قهوه ی شما افزوده و به شما کمک می کند هر زمان قهوه ای را که دوست دارید، به راحتی در خانه تهیه نمایید. «نسکافه دولچه گوستو» راهی آسان برای تهیه و لذت بردن از یک فنجان قهوه ی عالیست.

این نوشیدنی در طعم های کاپوچینو(Cappuccino)، ماکیاتو (Macchiato)، چوکوکینو (Chococino)، کاپوچینو آیس (Cappuccino Ice)، اسپرسو (Espresso)، لونگو ( Lungo) و کلاسیکو دیکافئیناتو (Classico Decaffeinato) موجود می باشد.


درباره ی دستگاه های قهوه ساز ما
ماشین قهوه ساز«نسکافه دولچه گوستو»،(Nescafé Dolce Gusto) بسیار برتر از سایر رقبای خود عمل می کند. دستگاه جادویی کوچک ما با وارد کردن 15 واحد فشار، نوشیدنی های خوش طعم با کیفیت عالی (نظیر آنچه در کافی شاپ ها می نوشید) را تنها در چند ثانیه برای شما آماده می سازد. با انواع متنوع قهوه های بو داده، آسیاب شده و نوشیدنی های داغ خوشمزه که این دستگاه در اختیار شما قرار می دهد، تعجب خواهید کرد که چگونه قبلاً بدون این دستگاه زندگی می کردید.

خوب است بدانید که. . .

تعهد ما نسبت به کیفیت کار، تنها منحصر به محصولات مان نمی شود و مسائل زیست محیطی را هم در بر می گیرد. ما به کشاورزان قهوه یاری می دهیم و در هر مرحله از کار، تأثیرات منفی زیست محیطی را به حداقل می رسانیم.