نسپرسو (Nespresso)

نسپرسو (Nespresso)

«نسپرسو»،(Nespresso) تقریباً در 60 کشور جهان، اعضای باشگاه و نیز مصرف کنندگان خود را - به دلیل عرضه گسترده ی قهوه های «گرند کرو»،(Grand Cru)، -دستگاه های قهوه ساز مبتکرانه، سرویس های انحصاری و خدمات فردی- خوشحال نموده و مایه ی رضایت شان را فراهم می سازد. «نسپرسو»، بدعت گزار در ارائه ی بسته بندی های ویژه قهوه می باشد؛ بسته هایی که هرکدام شامل تعدادی بسته های کوچک تر است. «نسپرسو» اکنون در جهان با همین ویژگی بسته بندی شناخته شده و فرهنگ جهانی قهوه را ایجاد کرده است.

مهارت های منحصر به فرد نسپرسو (Nespresso)

متخصصان قهوه، بهترین منابع دانه های سبز قهوه را در سراسر جهان پیدا کرده و از آنها برای تهیه ی محصولات مان استفاده می کنند.«نسپرسو» به دلیل روش های مخصوص بو دادن، آسیاب کردن و مخلوط کردن قهوه در حین تولید محصول، در جهان پیشگام است و سعی دارد شما را در تجربه ی تهیه ی یک قهوه عالی و بی نظیر یاری کند. به طور تخمینی تنها یک یا دو درصد قهوه ای که در سراسر جهان رشد می کند، از نظر طعم، رایحه و کیفیت با نیازهای نسپرسو هماهنگی دارد.

تهیه و عرضه ی قهوه با 16 نوع رایحه ی مختلف برای مصرف کنندگان. قهوه ی« گرند کرو»ی نسپرسو در محفظه های آلومینیومی نگهداری می شوند تا نهایت تازگی و طعم خود را حفظ کنند.

ارائه ی گستره ای از دستگاه های ابتکاری و شیک، با استفاده ای آسان.

ارتباط مستقیم و شخصی با مصرف کنندگان.

تهیه ی مواد اولیه و تسهیلات مورد نیاز مراکز و نهادهای ممتاز صنعت پذیرایی (نظیر هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و . . .) این تسهیلات و مواد اولیه، شامل قهوه ی هشت تایی «گرند کرو»، ماشین های ویژه ی قهوه ساز و خدمات لازم و شایسته مربوط به محصولات مان می باشد.

«نسپرسو»،(Nespresso) با ایجاد "طرح همکاری" یا برنامه ی (Ecolaboration) سعی دارد تا حفاظت از ارزش های زیست محیطی را در کل زنجیره ی تولید از کشاورزان گرفته تا مصرف کنندگان، نهادینه کند. این طرح در واقع تعهدیست برای اطمینان بخشیدن به این که، مسئله ی حفظ محیط زیست جزئی از تمام تصمیمات تجاری روزانه خواهد بود و نیز با سهامدارن جهت یافتن راه های جدید به منظور خلق ارزش های بیشتر برای جامعه، تلاش خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت صنفی نسپرسو دیدن کنید.