مگی (Maggi)

مگی (Maggi)

محصولات «مگی»،(Maggi) به شما کمک می کنند تا در هر وعده ی غذایی، بهترین خوردنی ها را در اختیار داشته باشید. روشی آسان و سریع- با محصولاتی نظیر خورش ها، سوپ ها، انواع ادویه ها و سس ها- برای کمک به شما در آشپزی و مزه دادن به غذاهایتان. «مگی»، نامی که غذاها دوستش دارند و به شما کمک می کند غذاهایی مغذی و لذیذ تدارک ببینید.

تاریخچه

نام تجاری «مگی»،«Maggi» از کشور سوئیس جایی که «ژولیوس مگی»،(Julius Maggi) در سال 1863 دستورالعمل تهیه ی چاشنی ها را برای افزودن مزه به غذاها درست کرد، سرچشمه گرفته است. این، شروع کار «مگی» و محصولات آماده ی آن بود. از آن جایی که تعداد زنان شاغل زیاد بود، دولت سوئیس از «ژولیوس مگی» که به خاطر فعالیت در زمینه ی مواد غذایی، شناخته شده بود، درخواست کرد تا محصولی درست کند که در حین مغذی بودن، سریع آماده شود. نتیجه ی این درخواست، موفقیت آمیز و چشمگیر بود؛ سوپ فوری نخود فرنگی و سوپ فوری لوبیا.

در سال 1947 نستله امتیاز «مگی» را به دست آورد. امروزه در سراسر جهان عادتِ درست کردن غذای آماده، ادامه دارد. مصرف کنندگان نام تجاری «مگی» را به دلیل کیفیت بالا، سهولت تهیه و مغذی بودن محصولاتش شناخته اند و هر کجا که این نام باشد؛ خواه محصول خورش باشد یا سوپ، نودل باشد یا ادویه و یا سس، به آن اعتماد دارند.