نستله و گوگل، آندرويد كيت كت را معرفي كردند.

سبتمبر 3, 2013
Android-branded KitKats
پخش ويژه: بيش از 50 ميليون شكلات كيت كت با نشان اندرويد در سطح بازار توزيع خواهد شد.

گوگل پس از ماه‌ها مخفي نگه داشتن نام آخرين نسخه‌ی سيستم عامل اندرويدي موبايل، اعلام كرد كه نام اين محصول به پشتوانه‌ی كيت كت ـ ويفر شكلاتي محبوب نستله ـ آندرويد كيت كت نام گرفت.

خالقان محبوب‌ترين سيستم عامل موبایل‌ در همكاري با بزرگ‌ترين شركت تولیدی غذا و نوشيدني دنيا، محصول بعدي سيستم عامل را اندرويد كيت كت نامگذاري كردند.

موضوعات شيرينی

مهندسین شرکت, سيستم عامل آندرويد را از زمان توزیع آن در سال 2009 با موضوعات شیرینی همچون کاپ کیک‌ها و مانند آن به ترتیب حروف الفبا نام‌گذاری کردند که تا نسخه‌ی اخیر آن (اندروید ژله‌اي) گسترش يافته است.

خبری كه در پی آن حرف «ك» به ویفر شکلاتی كيت كت نستله اختصاص داده شد، بسياري از مفسران فن‌آوري را كه شگفت‌زده می‌نماید که گمان مي‌کردند این نسخه به نام اندرويد كي لايم پي (Key Lime Pie) خواهد بود.

مارك وانلربرگ ـ رئيس بازاريابي آندرويد ـ اظهار داشت:‌ «برای سیستم عامل آندروید «ک» نامی بهتر از نام این شکلات خوشمزه که از آغاز همراه و حامی این سیستم عامل بود، نمی‌توان یافت.»

Android-robot shaped KitKat

حضور قدرتمند ديجيتالي

پاتريس بولا ـ رئيس بازاريابي نستله ـ گفت‌: «با خرسندی اعلام می‌‌کنیم كه همكاري با آندرويد ـ محبوب‌ترين سيستم عامل موبايل در سراسر جهان ـ ما را در جلب رضایت کامل مشتري از این ميان وعده‌ی لذیذ توانمند می‌کند.

وي افزود در رسانه‌های اجتماعی كيت كت يكي از ده نام تجاري مشتري‌پسند از لحاظ تعداد هواداران و تعهد است. و تلاش ما در جهت حضور مقتدرانه دیجیتالی از طریق همایش‌های خلاقانه و تعاملي تجاري ادامه دارد.

بيش از 50 ميليون تخته شكلات با نشان مخصوص براي جشن اعضای آندرويدی كيت كت، در 19 كشور نظير استراليا، برزيل، آلمان، هند، ژاپن، دبي، روسيه، بريتانيا و آمريكا در نظر گرفته شده است.

بسته‌ها، مشتريان را به نشاني android.com/kitkat رهنمون می‌سازد، جايي كه به آنها فرصت برخورداری از جوايزي نظير تبلت گوگل نكسوز 7، اعتبار بازي در گوگل، فروشگاه آنلاين اپليكيشن‌ها، آهنگ، فيلم، كتاب و ... می‌دهد.

جایزه‌ی شکلات کیت کت در غالب روبات آندروید نیز در فروشگاه‌های منتخب عرضه خواهد شد.

Android KitKat statues

گام به گام با مصرف‌كنندگان

همكاري نام تجاري نستله با گوگل، آخرين اقدام شركت در جهت نزدیک‌تر شدن به مشتریان خود از طریق نفوذ در فن‌آوری دیجیتال و مطالب آنلاین است تا با درک بهتری از علایق آنها در راستای تحقق اهدافش بکوشد.

در اوايل امسال اولين نستله مالكيت اولین قسمت از مطالب آنلاين خود، وبسايت جستجوي حيوانات خانگي در آمريكا را به دست آورد. بانك اطلاعات آنلاين پلی است میان حيوانات خانگی و افراد متقاضی، که سالانه بيش از صد ميليون طرفدار حيوانات از آن بازدید می‌کنند.


اطلاعات مرتبط
اندرويد كيت كت
وبسايت كيت كت
اخبار بي‌بي‌سي: اقدامی شگفت‌انگیز گوگل در رونمایی سیستم عامل اندرويد كيت كت