Sort by
Sort by
شیر خشک رژیمی نان ال.اف ( NAN LF)

 

- شیر خشک برای سوء هضم یا عدم تحمل لاکتوز و اسهال

 

 

- قابل استفاده از بدو تولد

تذکر مهم:

  • ما معتقدیم که شیر مادر اید ه آل ترین غذا برای شروع تغذیه کودک است چون رژیمی متعادل برای نوزاد بوده و از بروز بیماری جلوگیری می‌کند.
  • ما کاملا از توصیه سازمان جهانی بهداشت مبنی بر تغذیه انحصاری با شیر مادر به مدت شش ماه و آغاز تغذیه تکمیلی سالم و مناسب در کنار شیر مادر تا سن دو سالگی حمایت میکنیم.
  • همچنین می دانیم که به دلیل مشکلات خاص سلامتی امکان تغذیه با شیر مادر همواره وجود ندارد.
  • شیر خشک های نوزادان مخصوص موارد خاص پزشکی است و باید تحت نظارت پزشک و پس از در نظر گرفتن سایر رو شهای تغذیه از جمله شیر مادر، مصرف شوند.
  • تغذیه مداوم با این شیر خشک ها باید با توجه به وضعیت جسمانی هر نوزاد با در نظر گرفتن اثرات اجتماعی و تبعات اقتصادی برای خانواده، ارزیابی گردد.
  • جهت جلوگیری از به خطر افتادن سلامت کودک، شیر خشک نوزاد باید همواره بر طبق دستورالعمل درج شده روی برچسب آماده، استفاده و نگهداری شود.

مشخصات کامل محصول شیر خشک رژیمی نان ال.اف را می توانید از جدول زیر مطالعه کنید:

گروه محصول

شیر خشک

نام محصول

شیرخشک رژیمی نان ال.اف (از بدو تولد)

موارد مصرف

نان ال.اف محصولی است برای موارد خاص پزشکی، تهیه شده مخصوص سوء هضم یا عدم تحمل لاکتوز و اسهال.  این محصول فاقد لاکتوز می باشد و به جلوگیری از اسهال ناشی از عدم تحمل لاکتوز کمک ‌می‌کند.

ترکیبات

شربت گلوکز، پالم اولئین، پروتئین آب پنیر، روغن کلزا با اسید اروسیک کم، روغن نارگیل، کازئین، مالتودکسترین، مواد معدنی، روغن آفتابگردان، امولسیفایر (لسیتین سویا)، تنظیم کننده اسیديته (اسید سیتریک E 330)، ویتامین ها، روغن غنی از DHA، روغن غنی از ARA، کولین، پروبیوتیک (لاکتوباسیلوس روتری)، اینوزیتول، تورین، نوکلئوتیدها، ال-کارنیتین

میزان و نحوه مصرف

بر طبق جدول درج شده بر روی محصول

موارد منع مصرف

نان ال.اف را نبايد در موارد  گالاکتوزمی و سوء جذب گلوکز-گالکتوز مصرف کرد (نان ال.اف حاوی مقادیر جزئی باقيمانده لاکتوز می باشد که برخی کارشناسان معتقدند همين مقدار اندک برای چنین بیماری هایی بسیار زیاد می باشد) . برای تغذیه وریدی استفاده نشود.

عوارض جانبی و موارد احتیاط 

-

تداخلات دارویی

-

هشدارها 

آب نجوشیده، شیشه جوشانده نشده یا رقیق سازی نادرست ممکن است کودک شما را بیمار کند.

نگهداری، استفاده، طرز تهیه و نحوه غذا دادن نامناسب می تواند تاثیرات نامطلوب بر سلامت کودک شما داشته باشد. نان ال.اف باید با نظارت پزشک مصرف گردد.

در هر بار تغذیه فقط به میزان مورد نیاز، محصول را تهیه نموده و فوراً به کودک بدهید. دستورالعمل ها (مقادیر مناسب پودر و آب) را به دقت اجرا نمایید. باقیمانده محصول را در شیشه نگه ندارید و آن را دور بریزید. همیشه هنگام شیر دادن، کودک خود را در آغوش بگیرید. تنها رها کردن کودک ممکن است موجب خفگی او شود.

شرایط نگهداری

 درب قوطی را بعد از هر بار استفاده محکم ببندید و قوطی را در جای خشک و خنک نگهداری کنید و تا ۳ هفته پس از باز کردن قوطی آن را مصرف نماييد. محتویات قوطی را تا قبل از تاریخ انقضای مشخص شده در زیر قوطی (EXP)  استفاده نمایید.

وزن  محتویات هر قوطی

۴۰۰ گرم

تعداد در بسته‌بندی

۱۲ قوطی در هر کارتن

تولید کننده

نستله هلند

نام تجاری

نان ال.اف

کشور تولید کننده

هلند

کد IRC

5156230334176202