Sort by
Sort by

ایمنی و سلامتی

تعهد ما: اطمینان‌بخشی از ارائه سیستم‌های ضروری به تمامی بخش‌های نستله در سطحی برابر برای ایجاد ایمنی و محافظت از سلامتی همه کارکنان

 

نستله معتقد است کلیه حوادث قابل پیشگیری هستند و ما سخت در تلاشیم تا فرهنگ ایمنی شرکت را هرچه بیشتر شکوفا سازیم. هدف ما برای به صفر رساندن حوادث و بیماری‏‎های مرتبط با کار، بسیار جاه‏‎طلبانه است اما با استفاده از نقشه راه ایمنی و سلامتی، در تلاش برای دستیابی به این مهم هستیم. به‏‎علاوه، به کارکنان کمک می‏‎کنیم تا تصمیمات آگاهانه‏‎تری در رابطه با سلامت خود اتخاذ کنند.

هدف ما

تا سال ۲۰۱۶: حصول اطمینان از اجرای سیستم‏‎های مدیریت ایمنی و سلامتی قدرتمند و مورد تایید OHSAS 18001:2007 (که تمامی کارکنان نستله را تحت پوشش قرار می‏‎دهد) به‎گونه‏‎ای که میزان حفاظت از ایمنی و سلامتی در کلیه کسب‏‎و‏کارها یکسان باشد.

پیشرفت ما

در پایان سال ۲۰۱۵، BS OHSAS 18001 کارکرد سیستم‏‎های مدیریت ایمنی و سلامتی و پوشش ۷۰٪ کارکنان توسط آن را تصدیق کرد. تیم منابع انسانی ما از «ایمنی و سلامتی فراتر از فعالیت‏‎ها» پشتیبانی کرده و به بهبود هم‎سویی فعالیت‏‎های فروش و اداری کمک می‏‎کند. به‎منظور افزایش توانمندی مدیران نیز، برنامه‏‎های آموزش رهبری را راه‏‎اندازی کرده‏‎ایم. «چارچوب سلامتی کارکنان نستله» امسال به تصویب رسید و دفاتر ما هم‏‎راستا کردن استراتژی‏‎های سلامتی محلی خود با این چارچوب بین‏‎المللی را شروع کرده‏‎اند.