Sort by
Sort by

برندگان جایزه سال 2014

در سال 2014 جوایز ایجاد ارزش مشترک (CSV) را به یک شرکت به عنوان مقام اول و دو شرکت دیگر از شرق آفریقا به عنوان مقام دوم اهدا کردیم. اسامی برندگان: هانی‎ کر، MSABI و سانرژی. در مورد نحوه استفاده این برندگان از جایزه مالی و نحوه گسترش طرح‌های آنها و بهره‌بردن آنها از همکاری با نستله، بیشتر بدانید:


برنده مقام اول: شرکت هانی‎‎کر آفریقا

سودان جنوبی شیرین‌تر

شرکت هانی‎کر آفریقا، یک شرکت تجاری عسل است. از اهداف این شرکت، ارایه فرصت‌هایی برای روستاییان و خانوارهای خرد، جهت کسب درآمد بیشتر و قابل توجه از طریق تولید عسل است. شرکت هانی‎کر آفریقا قصد دارد تا از طریق آموزش تولیدکنندگان خرد، مدیریت آنها در شبکه (SWARM Clusters) و تضمین بازار فروش با قیمت مناسب، شامل گسترش بازار بزرگ برای خرده‌فروشی عسل، زنجیره ارزشی بهینه و تجاری ایجاد کند. هدف از این پروژه، حمایت از ده‌ها هزار کشاورز خرده‌فروش در سودان جنوبی و نیز کمک به این کشاورزان در تبدیل شدن به زنبورداران تجاری است.


 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‎سایت هانی کر آفریقا مراجعه کنید. 


برنده مقام دوم: MSABI

یک سازمان عام المنفعه در تانزانیا است. این شرکت برنامه های آب روستایی، نظافت و بهداشت (WASH) شامل موارد آب، نظافت، آموزش مشارکتی و فیلترهای سرامیکی آب برگزار می‌کند که جهت برآوردن برخی نیازهای جوامع محلی طراحی شده‌اند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‎سایت MSABI مراجعه کنید. 


برنده مقام دوم: سانرژی

بهداشت پایا در زیست‌گاه‌های غیر رسمی آفریقا، کنیا

سانرژی، یک موسسه اجتماعی است که به تولید و گسترش تاسیسات نظافتی با کیفیت در مقیاس کوچک برای کارآفرینان خرد می‌پردازد. فاضلاب انسانی را از اجتماعات بومی جمع‌آوری، امحاء و آنها را به محصولاتی ارزشمند نظیر کود و انرژی تبدیل می‌کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‎سایت سانرژی مراجعه کنید.