فرستاده سوییس در زمینه روابط اقتصادی از کارخانه نستله ایران دیدن کرد


بازگشتجوييه 8, 2019

سه‌شنبه، 28 خرداد، طی سفر هیئت دبیرخانه امور اقتصادی سوییس به ایران، ارون بولینگر رئیس بخش روابط اقتصادی دوجانبه و نماینده شورای فدرال توافقنامه‌های تجاری، در جریان سفر خود به کشورمان، به همراه مارکوس لایتنر سفیر دولت سوییس در جمهوری اسلامی ایران، از کارخانه نستله در استان قزوین و نیز واحد در حال ساخت این مجموعه دیدن کردند.

 

ارون بولینگر که به هدف بهبود روابط و مناسبات اقتصادی و دیپلماتیک دوجانبه میان دو کشور ایران و سوییس به ایران سفر کرده بود، در جریان این بازدید گفت: «ازآنچه در این کارخانه دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم. شرکت‌های سوییسی همواره در سراسر دنیا خود را متعهد به رعایت بالاترین سطح استانداردهای کیفی و ایمنی می‌دانند. اجرای دقیق این اصول در قزوین توسط شرکت نستله نکته‌ای بسیار تحسین‌برانگیز است.»

 

وی افزود: «امیدوارم نستله به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مواد غذایی و آشامیدنی دنیا همچنان به نقش خود، در تأمین کالاهای اساسی درزمینه مواد غذایی و آشامیدنی در ایران کوشا و موفق باشد».

 

همچنین در جریان این مراسم علیرضا سرابچی، سخنگو و مدیر ارتباطات و سرویس‌های بازاریابی نستله ایران گفت: «نستله ایران طی 2 دهه گذشته همواره در کنار مردم بوده و هرگز کشورمان را ترک نکرده است. کیفیت در تمامی شرایط، تلاش راسخ و اولویت اصلی ما بوده و خواهد بود. خرسندیم که با تولید داخلی بخش عمده‌ای از محصولاتمان در خاک ایران و نیز توزیع مناسب آن، به پیمان خود با جامعه پایبند مانده‌ایم».

علاوه‌بر بازدید از کارخانه نستله، هیئت بازدید کننده در ادامه سفر خود به ایران، با چندین وزارتخانه کشور و نیز بانک مرکزی جلسات متعددی برگزار کردند.