Sort by
Sort by
اگر درباره نستله ایران، بخش‌های مختلف و یا فرآیند استخدام سوالی دارید، ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنیم.

کار در شرکت نستله

فرهنگ ما برپایه ارزش‌های ما استوار است،‌ ارزش‌هایی که ریشه در احترام دارند. در شرکت نستله، با محیط کاری جامع، انعطاف‌پذیر و پویا مواجه خواهید شد.

رویکرد ما در خصوص انعطاف‌پذیری کار، به محل کار و شرایط بازار آن بستگی دارد. در کل،‌ تمرکز ما به‌جای زمان و مکان فعالیت، بر ماهیت و شیوه انجام فعالیت‌ها به مؤثر‌ترین شیوه ممکن قرار گرفته‌است. برای ما انعطاف‌پذیری فعالیت ها به‌معنی استفاده از گزینه‌های مختلف کاری، فناوری‌ها و تفکر نوآورانه است تا عملکرد را به ظرفیت حداکثری آن برسانیم و محیط کاری پرثمر و فعال ایجاد کنیم.

ما به کارکنان خود کمک می‌کنیم تا درک بهتری از مسائل حوزه سلامت مانند سلامت روان، تغذیه، خواب و فعالیت بدنی داشته باشند و همچنین طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی در این حوزه اجرا می‌کنیم.

رشد در نستله

ما پیوسته کارکنانمان را تشویق می‌کنیم تا بیاموزند،‌ توسعه پیدا کنند و برای رسیدن به حداکثر ظرفیت خود رشد کنند. این موضوع در بطن فرهنگ ما قرار دارد. به همین دلیل است که شما به گستره‌ای از فرصت‌های کارآموزی و شبکه‌ای وسیع از آموزگاران برون‌سازمانی دسترسی دارید که به رشد شما کمک می‌کنند.

ابتدا جایگاه شغلی متناسب با مهارت‌های خود را بیابید. پس از آن شما موظف به توسعه حرفه خود هستید: ایده‌های شما، شوق شما به یادگیری و ذهنیت راه‌حل محور فرصت‌های بسیاری برای شما فراهم می‌کند. در طول سال با بررسی‌های داخلی، دسترسی به مربیان، بازخوردها و تقدیر حمایت می‌شوید.

 با توجه به برنامه توسعه شما، ما دوره‌های آموزشی برون‌سازمانی مختلفی ارائه می‌کنیم: این گزینه را می‌توانید با مدیر مربوطه خود درمیان بگذارید. بسیاری از دوره‌های آموزشی ما در داخل شرکت اغلب توسط مربیان برون‌سازمانی برگزار می‌شوند. به‌طور کلی باور داریم ٪۷۰ از یادگیری از طریق تجربه بدست می‌آید، ٪۲۰ از طریق روابط حرفه‌ای و ٪۱۰ از طریق آموزش.

فعالیت در نستله

ما به دنبال افرادی هستیم که با فرهنگ کاری ما همخوانی دارند. فرهنگی که بر روحیه کار جمعی، نوآورانه و کارآفرینانه و احترام ریشه دارد. کارکنان ما مشتاق و کنجکاو هستند و اشتیاق زیادی برای شکوفایی قدرت نهفته خوراک برای امروزیان و آیندگان دارند. چابکی، مطابقت‌پذیری، ذهنیت تحول‌گرا و جامعیت نیز اهمیت دارند.

به فرصت‌های شغلی ما در سایت ایران‌تلنت مراجعه کنید تا از آخرین جایگاه‌های شغلی موجود آگاهی پیدا کنید.

جایگاه‌های شغلی جدید در صورت موجود شدن،‌ هر روز در وبسایت قرار می‌گیرند.

فرم استخدام

اطلاعات شما تنها توسط استخدام‌کنندگان شرکت نستله و مدیران مربوط به جایگاه شغلی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بله. اگر به صورت آنلاین تقاضا داده باشید و آدرس ایمیل خود را در فرم تقاضا وارد کرده باشید،‌ ما با ارسال ایمیل با شما تماس خواهیم گرفت. لطفا اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده باشید.