Sort by
Sort by

انتخاب‌های سالم‌تر و خوشمزه‌تر

ما بر این باوریم که مواد غذایی و آشامیدنی‌ها نقش مهمی در رژیم غذایی سالم و متعادل و همچنین در سبک زندگی مردم دارند و در عین حال، می‌توانند لذت‌بخش باشند.

نام‌های تجاری و محصولات ما، از زمان تولد تا بزرگسالی در همه وعده‌های غذایی و همه جا، همراه مصرف‌کنندگان هستند. ما تلاش می‌کنیم تا کیفیت، طعم و تغذیه را در تمامی محصولاتمان حفظ کنیم. ما همواره سعی داریم تا با تاثیر مثبت بر روی زندگی مردم، اعتماد مصرف‌کنندگان خود را نگه داریم.

اصول تغذیه، سلامتی و تندرستی شرکت ما، بر اساس سه باور بنیادی شکل می‌گیرد:

لذت و سلامتی: ما معتقدیم که مواد غذایی باید خوش طعم باشد. تغذیه، در عین حال که می‌تواند لذت‌بخش باشد، می‌تواند بخشی از یک برنامه غذایی سالم ومتعادل محسوب شود. مردم انتظار دارند که مواد غذایی که مصرف می‌کنند، لذت‌بخش و سالم باشد. اگر ما می‌خواهیم که انتخاب مردم باشیم، باید این دو خواسته آنها را در نظر بگیریم و این برای ما چالش‌برانگیز است. برای این کار، ما دانشمندان واجد شرایط و محققان حرفه‌ای را در تیم خود جمع کرده‌ایم تا مطمئن شویم که محصولات ما در همه زمینه‌ها، نه تنها طعم بهتری داشته باشند، بلکه به مردم برای پیشبرد زندگی سالم‌تر، کمک کنند.

مصرف غذا همراه با رعایت اعتدال و توازن: ما در زمینه تغذیه، مردم را تشویق می‌کنیم تا عادات غذایی متعادل و متنوعی داشته باشند. چیزی به عنوان غذای بد وجود ندارد. خواه شیرین یا لذیذ باشد، خواه تازه یا منجمد. میانه‌روی و تنوع، دو جزء کلیدی یک برنامه غذایی لذیذ، سالم و متعادل هستند. گستره محصولات ما، طوری طراحی شده‌اند که انتخاب‌های متنوعی را در هر لحظه از زندگی تمام افراد خانواده، فراهم کند. ما مردم را دعوت می‌کنیم تا همه جایگزین‌های غذایی را بشناسند و به آنها در حفظ برنامه غذایی متعادل، کمک می‌کنیم.

ارتباطات شفاف: ما اطلاعات تغذیه‌ای از جمله میزان انرژی، شکر، نمک، پروتئین و فیبر تمام محصولاتمان را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهیم. ما معتقدیم که شفاف بودن، بهترین راه برای جلب اعتماد است. صراحت، کاربر پسندی و انتقال اطلاعات تغذیه‌ای قابل فهم، از جمله مشخصات برجسته و مهم بر روی بسته‌بندی‌های محصولات ما است که روزانه در سراسر دنیا فروخته می‌شوند. این اطلاعات، در بخش «قطب‌نمای تغذیه‌ای نستله» نوشته شده‌است.

تعهد بلند‌مدت ما این است که این امکان را به مردم بدهیم تا درباره برنامه غذایی و سبک زندگی خود، انتخاب‌های آگاهانه داشته باشند و به آنها کمک کنیم تا از خود و خانواده‌هایشان مراقبت کنند.