Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

نسکافه ۳ در ۱ (Nescafé 3in1)

 

یک ترکیب عالی از قهوه، پودر خامه‌‌‌‌‌‌‌‌ای و شکر، برای لذت بردن سریع و آسان از طعم واقعی قهوه.

جهت آشنایی بیشتر در مورد نسکافه و اشتیاق ما برای تولید قهوه عالی که به مردم و طبیعت احترام می‌گذارد، از صفحه رسمی اینستاگرام نسکافه در ایران، دیدن کنید.

محصولات نسکافه ۳ در ۱ در سه مدل متفاوت ارائه می‌شوند:

نسکافه ۳ در ۱ کلاسیک:

نسکافه ۳ در ۱ کلاسیک (Nescafe 3in1)

نحوه‌ی آماده سازی یک فنجان نسکافه ۳ در ۱ کلاسیک؟

ابتدا محتویات داخل ساشه را در لیوان بریزید. ۱۸۰ میلی لیتر آب ۸۰ درجه به آن اضافه کنید. سپس بدون نیاز به اضافه کردن شکر  آن ها را خوب بهم بزنید.

امیدواریم از نوشیدن نسکافه ی خود لذت ببرید.

 

نسکافه ۳ در ۱ اینتنسو:

پودر قهوه فوری ۳ در ۱  اینتنسو (Nescafé Intenso 3in1)

همان طعم محبوب نسکافه ۳ در ۱ با قهوه‏‌ای بیشتر!

روز خود را با یک فنجان نسکافه ۳در۱ اینتنسو، مخلوط مناسبی از قهوه، پودر خامه‌‏ای‌کننده و شکر، با طعمی متعادل و دلچسب شروع کنید. نسکافه ۳در۱ اینتنسو از دانه‏‌های با کیفیت قهوه، توسط نام تجاری پیشرو در جهان، تولید شده و طعم خوش قهوه را برای ماگ شما به ارمغان می‌‏آورد. این محصول ساخت ایران و در کارخانه قزوین شرکت نستله ایران است.

در بسته بندی این محصول ۲۰ ساشه ۲۰ گرمی قرار دارد که طرز تهیه آن بسیار ساده است. ساشه ۲۰ گرمی را باز نموده و آن را به ۱۸۰ میلی ‏لیتر آب ۸۰ درجه اضافه نموده و از محبوب ترین طعم جهان لذت ببرید. لازم به ذکر است این محصول نیازی به اضافه کردن شکر ندارد.

 

پودر مخلوط قهوه فوری ۳ در ۱ کریمی لاته:

پودر مخلوط قهوه فوری ۳ در ۱ کریمی لاته (creamy latte)

با نسکافه  ۳ در۱  کریمی لاته از فنجان قهوه ملایم ولذت ببرید.

این محصول با بهره گیری از روش های طبیعی کشاورزی تازه ترین دانه های قهوه، غنی ترین فنجان قهوه را برای شما به ارمغان میآورد.

این محصول دارای شیر خشک بدون چربی است که به همین دلیل طعم خامه ای تر دارد. و میزان مختلف قهوه، شکر و پودر خامه ای کننده با هم ترکیب شده است تا از فنجان قهوه ملایم و خامه ای خود لذت ببرید. به‌علاوه کریمی لاته دارای طعمی وانیلی و پروتینی بیشتر نسبت به سایر محصولات ۳در ۱ نسکافه موجود در بازار است.

در بسته بندی این محصول ۲۰ ساشه ۱۸ گرمی قرار دارد که طرز تهیه آن بسیار ساده است. ساشه ۱۸ گرمی را باز نموده و آن را به ۱۸۰ میلی لیتر آب  ۸۰ درجه اضافه نموده و از محبوب ترین طعم جهان لذت ببرید.

موارد احتیاط: بیماران فنیل کتونوری، کودکان و زنان باردار از مصرف آن خودداری نمایند و بیماران دیابتی با مشورت پزشک یا متخصص تغذیه مصرف نمایند.

خوب است بدانید که. . .

تعهد ما به کیفیت، فراتر از محصول ماست. ما به کشاورزان قهوه کمک می‌کنیم و در هر قدم سعی در کاهش تاثیرات مخرب زیست محیطی داریم.