Sort by
Sort by

برنامه اپتیفست یک رژیم غذایی کم کالری و در عین حال کامل از لحاظ تغذیه‌ای است که  به شیوه علمی برای کنترل چاقی و اضافه وزن افراد طراحی شده است. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که می‌‌تواند جایگزین  ۱ تا ۳ وعده از غذای روزانه فرد شود و با ایجاد محدودیت در میزان کالری دریافتی به کاهش وزن فرد کمک کند.

OPTIFAST All shakes

تذکر مهم :

- اپتیفست، برنامه غذایی برای اهداف پزشکی خاص است و باید تحت نظارت متخصص تغذیه  و پزشک مورد استفاده قرار گیرد.

- محصولات اپتیفست دارو نیستند.

- این محصولات  شامل پروتئین با کیفیت، کربوهیدرات‌ها، اسیدهای چرب ضروری و تمامی ریزمغذی‌های موردنیاز برای حفظ بدنی سالم هستند و می‌‌توانند تمامی نیازهای غذایی شما را در طول روز فراهم کنند.

موارد مصرف محصولات اپتیفست چیست؟ رژیم VLCD، رژیم لاغری، رژیم قبل و بعد از جراحی بریتریک (لاغری)

موارد منع مصرف: مصرف این محصولات به خانمهای باردار و شیرده، برای اطفال و همچنین افراد بالای ۶۵ سال (در صورتیکه به عنوان تنها منبع تغذیه استفاده شود) توصیه نمی‌شود.

شیک اپتیفست

Optifast Shakes

این شیک در سه طعم شکلاتی، وانیلی و توت ‌فرنگی ارائه می‌‌شود.

هر بسته شیک اپتیفست شامل ۱۲ ساشه است.  

جهت آماده کردن شیک اپتیفست کافی است محتویات یک ساشه را به ۲۰۰-۲۵۰ میلی لیتر آب سرد اضافه کنید. سپس آن را به خوبی تکان داده تا مخلوط و حل شود. از آب جوش در آماده سازی محصول ننمایید.

 شرایط مصرف و نگهداری شیک اپتیفست چگونه است؟ تمام محصولات آماده شده باید در ظرف دربسته نگهداری و حداکثر تا ۶ ساعت در دمای اتاق یا ۲۴ ساعت در یخچال مصرف شوند.

هشدارها:

  • این محصول حاوی شیر، ماهی و سویا است.
  • حاوی فنیل الانین ( توسط افرادی که به فنیل کتونوریا مبتلا هستند، مصرف نشود)

 

دسر شکلاتی:

دسر شکلات OPTIFAST

 

در هر بسته بندی دسر شکلاتی اپتیفست ۸ ساشه موجود است. برای استفاده، یک ساشه اپتیفست را به  همراه ۲۰۰ میلی لیتر آب سرد به کاسه اضافه کرده با چنگال یا همزن دستی به شدت بهم بزنید . بگذارید به مدت ۵ دقیقه ترجیحا در یخچال بماند و سپس مصرف کنید

محصول آماده شده را در ظرف در بسته در یخچال ( دمای کمتر از ۴ درجه ) نگهداری کنید.

 شرایط مصرف و نگهداری دسر اپتیفست چگونه است؟ تمام محصولات آماده شده باید در ظرف دربسته نگهداری و حداکثر تا ۶ ساعت در دمای اتاق یا ۲۴ ساعت در یخچال مصرف شوند.

هشدارها:

  • این محصول حاوی شیر، ماهی و سویا است.
  • حاوی فنیل الانین ( توسط افرادی که به فنیل کتونوریا مبتلا هستند، مصرف نشود)
  • در پروسه تولید این محصول  از تجهیزاتی استفاده شده‌است که محصولات حاوی تخم‌مرغ را فرآوری می‌کنند.

 

 

سوپ مرغ

سوپ OPTIFAST

جهت آماده سازی سوپ اپتیفست، محتویات یک ساشه را به ۲۰۰-۲۵۰ میلی لیتر آب گرم (نه آب جوش) اضافه کرده و سپس خوب تکان دهید تا حل شود. همچنین می توانید محتویات یک ساشه را به آب سرد اضافه کرده و به‌خوبی تکان دهید. سپس آن را در ظرف در بسته به مدت ۱ دقیقه در درجه زیاد مایکروویو قرار داده و یا به‌آرامی بر روی گاز حرارت داده و بهم بزنید. از جوشاندن آن خودداری کنید.

شرایط مصرف و نگهداری سوپ مرغ اپتیفست چگونه است؟ تمام محصولات آماده شده باید در ظرف دربسته نگهداری و حداکثر تا ۶ ساعت در دمای اتاق یا ۲۴ ساعت در یخچال مصرف شوند.

هشدارها:

  • این محصول حاوی شیر، ماهی و سویا است.
  • در پروسه تولید این محصول  از تجهیزاتی استفاده شده‌است که محصولات حاوی تخم‌مرغ را فرآوری می‌کنند.

 

بار کاپوچینو 

بار کاکايو  OPTIFAST

بارهای اپتیفست به راحتی آماده مصرف هستند. و در هر بسته‌بندی ۶ عدد بار کاپوچینو موجود است. هر کدام از «بارها» معادل یک وعده غذایی در برنامه رژیم‌غذایی اپتیفست هستند.

شرایط مصرف و نگهداری یار کاپوچینو چگونه است؟ دقت کنید که این محصول را در محل خشک و خنک نگهداری شود.

هشدارها:

  • این محصول حاوی شیر و سویا است.
  •  ممکن است حاوی بادام‌زمینی، دانه‌های درختی و جو باشد.