Sort by
Sort by

صبحانه سالم

صبحانه سالم

آیا غلات صبحانه را انتخاب می‌کنید؟ آن نوع را انتخاب کنید که با غلات کامل درست شده! از آنجایی که به صورت طبیعی تمامی ارزش غذایی غله، خصوصا فیبر را برای هضم سالم حفظ می‌کند.

یک کاسه غلات صبحانه: گزینه‌ای عالی در صبح یا زمان میان‌وعده! منبعی بسیار خوب از انرژی و دارای ویتامین و مواد معدنی خصوصا ویتامین‌های B، آهن و کلسیم.

می‌خواهید در طول روز غذای سالم بخورید؟ هیچ‌وقت صبحانه را حذف نکنید! اگر این‌کار را انجام دهید، مقدار بیشتری غذا و تنقلات ناسالم در طول روز خواهید خورد!

برای صبحانه، نان گندم کامل یا غلات کامل را انتخاب کنید‍! این‌ها منابعی عالی از کربوهیدرات پیچیده هستند که انرژی طولانی مدتی را برای شما فراهم می‌کنند؛ بنابراین در روزهای پرمشغله احساس سرزندگی و هوشیاری ذهنی می‌کنید.

 امری ضروری برای مغز شما تا کار را به خوبی شروع کنید: صبحانه‌ای سالم! سوخت لازم برای مغز شما را هنگام صبح فراهم و به هوشیاری و تمرکز شما در انجام کار‌هایتان کمک می‌کند.

ایده‌هایی سریع و آسان برای صبحانه می خواهید؟ یک لیوان شیر به همراه کاسه‌ای از غلات کامل صبحانه یا ساندویچ لبنه یا پنیر، با نان گندم کامل چطور است؟ ساده و مغذی!