Sort by
Sort by

اعلانیه حفظ حریم شخصی

آخرین به‎روز رسانی در آگوست 2015

شرکت نستله اس.آ. و ‏شرکت‏‎های گروه آن (نستله) نسبت به حفظ حریم شخصی متعهد بوده به شما اطمینان می‎دهد که اطلاعات شخصی شما نزد ما امن خواهد بود. از زمان برقراری ارتباط شما با ما، ممکن است اطلاعات شخصیتان (مانند نام، ایمیل، نشانی، شماره تلفن) را با ما به اشتراک بگذارید که منجر به شناسایی شما به عنوان یک فرد خاص می‎شود. این موارد به عنوان "اطلاعات شخصی" شناخته می‏‎شوند.

این اعلانیه (اعلانیه حفظ حریم شخصی) این‏‎گونه تنظیم می‎‏شود:

 1.   محدوده حریم شخصی و توافق
 2.   داده‏‎های شخصی جمع‎‏آوری شده توسط نستله
 3.   اطلاعات شخصی کودکان
 4.   چرا نستله اطلاعات شخصی را جمع‏‎آوری می‏کند و چگونه از این اطلاعات استفاده می‎کند
 5.   به اشتراک‏‎گذاری اطلاعات شخصی توسط نستله
 6.   حقوق شما
 7.   امنیت و نگهداری اطلاعات
 8.   راه‏‎های ارتباطی با ما

1- محدوده حریم شخصی و موافقت نسبت به اعلانیه حفظ حریم شخصی

اعلانیه حفظ حریم شخصی در مورد اطلاعاتی اعمال می‎‏شود که ما درباره شما و به منظور تامین محصولات و خدماتمان برای شما جمع‏‎آوری می‏‎کنیم. استفاده از وب‏سایت‏‎های نستله، اپلیکیشن‏‎های تلفن همراه، برنامه‏‎های ارسال پیام، یا استفاده از صفحات و اپلیکیشن‎های برندشده نستله بر روی شبکه‏‎های اجتماعی متفرقه (مانند اینستاگرام) (سایت‏‎های نستله) یا ارائه اطلاعات شخصی شما، نشان‎دهنده آن است که موارد ذکر شده در این اعلانیه حفظ حریم شخصی، مورد موافقت شما بوده است. اگر این اعلانیه حفظ حریم شخصی مورد موافقت شما نیست، لطفا از وب‏سایت‏‎های نستله استفاده نکنید و هیچگونه اطلاعات شخصی خود در اختیار ما قرار ندهید.

نستله حق اعمال تغییرات بر این اعلانیه حفظ حریم شخصی را برای خود محفوظ نگه می‏‎دارد. شما را ترغیب می‏‎کنیم که به طور مرتب این اطلاعیه حفظ حریم شخصی را بازبینی کنید تا از هرگونه تغییر در آن و اینکه چگونه ممکن است از اطلاعات شخصی شما استفاده شود، آگاه بمانید.


2- داده‏‏‎های جمع‏‎آوری شده توسط نستله

نستله می‏‎تواند اطلاعات شخصی شما را از منابع گوناگونی شامل موارد زیر جمع‏‎آوری کند:

 •   ارتباطات آنلاین و الکترونیک با ما، شامل ارتباطات از طریق سایت‏‎های نستله؛
 •   ارتباطات آفلاین با ما، شامل کمپین‎‏های بازاریابی مستقیم، کارت‏‎های ثبت‏‎نام چاپی، داده‏‎های ورودی مسابقات و اطلاعات تماس دریافت شده توسط مراکز تماس خدمات مشتریان نستله؛
 •   ارتباطات شما با محتوای هدفمند آنلاین (مانند تبلیغات) که نستله یا ارائه‎‎دهندگان خدمات از طرف نستله، از طریق وب‏سایت‏‎های شخص ثالث برای شما فراهم می‏‎آورند.

2.1 داده‎‏هایی که شما مستقیماً برای ما ارسال می‎‏کنید.

این مورد شامل داده‏‎هایی است که شما با رضایت خودتان برای یک هدف خاص برای ما ارسال می‏‎کنید. شامل:

 •   اطلاعات تماس شخصی، شامل هرگونه اطلاعاتی که به نستله اجازه دهد با شما شخصاً تماس بگیرد. (مانند نام، نشانی منزل یا ایمیل و شماره تلفن)
 •   اطلاعات دموگرافی شامل تاریخ تولد، سن، جنسیت، مکان جغرافیایی (مانند کد پستی، شهر، استان و موقعیت جغرافیایی)، محصولات مورد علاقه، سرگرمی‏‎ها، علاقمندی‎ها و اطلاعات خانوادگی یا سبک زندگی؛
 •   اطلاعات پرداخت به منظور خرید (مانند شماره کارت اعتباری، تاریخ انقضا، ایمیل)؛
 •   اطلاعات ورود به صفحه کاربری، شامل اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‎نام حساب کاربری در نستله (مانند شناسه/ایمیل برای ورود به صفحه، شناسه کاربری، رمز عبور و سوالات/جواب‏‎های امنیتی)
 •   بازخورد مصرف‏کنندگان، شامل اطلاعاتی که شما با نستله از تجربیاتتان در مورد استفاده از محصولات و خدمات ما به اشتراک می‏‎گذارید. (مانند نظرات و پیشنهادات، توضیحات و نظرات در مورد محصول و طریق استفاده از آن و سایر بازخوردهای مرتبط با محصولات نستله)؛

محتوای تولیدشده توسط مصرف‏‎کنندگان، شامل هرگونه محتوا (مانند عکس‏‎ها، فیلم‏‎ها و داستان‏‎های شخصی) که شما ساخته‏ و با آپلود کردن آن در وب‏‎سایت نستله، با ما (و احتمالا سایرین) به اشتراک گذاشته‏‎اید.

2.2 داده‏‎هایی که ما از تعاملات شما با وب‏‎سایت‏‎های نستله جمع‏‎آوری می‏‎کنیم.

ما از کوکی‏‎ها و سایر فناوری‏‎های رهگیری که در زمان تعامل شما با وب‏‎سایت‏‎های نستله، انواع خاصی از اطلاعات را جمع‏‎آوری می‏‎کنند، استفاده می‏‎کنیم.

2.3 داده‏‎های جمع‏‎آوری‎شده از سایر منابع

ممکن است ما از سایر منابع قانونی و با هدف فراهم آوردن محصولات و خدماتمان برای شما، اطلاعاتی را در موردتان جمع‏‎آوری کنیم. این منابع شامل اطلاعات جمع‏‎آوری‎شده از اشخاص ثالث، همکاران نستله در بخش تبلیغات، منابع عمومی و وب‏‎سایت‏‎های شبکه‏‎های اجتماعی متفرقه است. این اطلاعات می‏‎توانند شامل موارد زیر باشند:

 •  اطلاعات تماس شخصی؛ 
 • هرگونه اطلاعات شخصی که بخشی از پروفایل شما در شبکه‏‎های اجتماعی متفرقه (مانند اینستاگرام) است و همچنین بخشی که شما اجازه به اشتراک‏‎گذاریش با ما را به شبکه اجتماعی متفرقه می‏‎دهید (مانند نام، ایمیل، جنسیت، تاریخ تولد، شهر، عکس پروفایل، شناسه کاربری و فهرست دوستان). شما با مشاهده وب‏‎سایت شبکه اجتماعی متفرقه مربوطه می‏‎توانید اطلاعات بیشتری در مورد داده‏‎هایی که ما می‏‎توانیم درباره شما به دست آوریم، کسب کنید.

همچنین ممکن است اطلاعات شخصی افراد را در صورت تصاحب شرکت‏‎های دیگر توسط ما، دریافت کنیم.


3- اطلاعات شخصی کودکان

نستله به طور آگاهانه از کودکان زیر دوازده سال درخواست اطلاعات یا در مورد آنها اطلاعات جمع‏‎آوری نمی‏‎کند. اگر نستله دریابد که تصادفاً اطلاعاتی شخصی در مورد یک کودک زیر دوازده سال جمع‏‎آوری کرده است، این اطلاعات شخصی را در اسرع وقت از بایگانی خود حذف خواهد کرد. اما نستله می‏‎تواند اطلاعات شخصی درباره کودکان زیر دوازده سال را مستقیماً از والدین یا سرپرست آن‏ها و با رضایت صریحشان جمع‏‎آوری کند.


4- چرا نستله اطلاعات شخصی جمع‏‎آوری می‏‎کند و چگونه این اطلاعات را به کار می‏‎برد؟

نستله اطلاعات شخصی را فقط در موارد ضروری و برای اهدافی که این اطلاعات برای آن به دست آمده‏‎اند، جمع‏‎آوری و استفاده می‏‎کند. نستله می‏‎تواند اطلاعات شخصی شما را برای برخی یا تمامی اهداف زیر به کار برد:

 • سفارشات - برای پیش‏برد و تحویل سفارشات شما و برای آگاه کردن شما از وضعیت سفارشاتتان. لطفا توجه کنید که بسیاری از وب‏سایت‏های تجارت الکترونیک وجود دارند که محصولات نستله را می‏فروشند، اما توسط شرکت نستله کنترل یا اداره نمی‎شوند. ما توصیه می‏کنیم که شما پیش از هرگونه خرید در این وب‏سایت‏ها، سیاست‏های آن‎ها، شامل حریم شخصی را مطالعه کنید.
 • ارتباط دوسویه مشتری - برای ایجاد ارتباطی فعالانه‏‎تر شما با محصولات و خدماتمان. این امر ممکن است شامل کاربرد یا انتشار محتوای تولید شده توسط مصرف‏‎کننده باشد.
 • خدمات مصرف کنندگان - برای تامین خدمات مصرف‎کنندگان شامل پاسخ‏ به سوالات، شکایت‏ها و بازخوردهای کلی شما درباره محصولات ما. خدمات مصرف‏کنندگان می‏تواند از طریق اشکال گوناگون ارتباطی شامل پست الکترونیک، نامه، تلفن و گفتگوی آنلاین فراهم شوند.
 • شخصی‎سازی - نستله می‏‎تواند داده‏‎های شخصی شما را که از یک منبع (مانند یک وب‏‎سایت) جمع‏‎آوری شده، با داده‏‎های جمع‏‎آوری شده از یک منبع دیگر (مانند یک رویداد آفلاین) ترکیب کند. این روش، اطلاعات کامل‎تری از شما برای نستله فراهم می‏‎آورد که در نتیجه به نستله اجازه می‏‎دهد به شما بهتر و با شخصی‏‎سازی بیشتر خدمت‏‎رسانی کند که شامل مواردی در رابطه با موضوعات زیر می‏‎شود:

 1. وب‏‎سایت‏‎ها - برای بهبود و شخصی‏‎سازی تجربیات شما در وب‏‎سایت‏‎ها، با استفاده از داده‏‎هایی همچون اطلاعات ورود، اطلاعات رایانه‏‎ای فنی و/یا اطلاعات استفاده از وب‏‎سایت؛
 2. محصولات - برای بهبود محصولات نستله، متناسب ساختن آن‏ها بر طبق نیازهای شما و دست یافتن به ایده‏‎هایی برای محصولات جدید. این امر شامل استفاده از اطلاعات دموگرافی، اطلاعات پروفایل مصرف‏‎کنندگان، بازخوردهای مصرف‏‎کنندگان؛
 3. تبلیغات مبتنی بر علایق - برای عرضه تبلیغاتی متناسب با علایق شما. یکی از روش‏‎های نستله برای انجام این کار، تطبیق فعالیت‏‎ها یا اطلاعات جمع‏‎آوری شده در مورد شما در وب‏‎سایت‏‎های نستله با داده‏‎های جمع‏‎آوری شده در مورد شما در وب‏‎سایت‏‎های شخص ثالث است. (به معنای تطبیق داده‏‎ها). این نوع از تبلیغات همچنین به نام "تبلیغات رفتاری آنلاین" یا "تبلیغات هدفمند" شناخته شده است. این نوع از شخصی‏‎سازی‏‎ معمولا توسط کوکی‏‎ها یا فناوری‏‎های مشابه انجام می‏‎شود.

 • ارتباطات بازاریابی - برای ایجاد ارتباطات بازاریابی با شما، زمانی که شما انتخاب کرده‏‎اید چنین ارتباطاتی (شامل اطلاعات در مورد نستله و همچنین محصولات، خدمات، رقیبان و موارد تبلیغاتی نستله) را دریافت کنید. این موارد می‏‎توانند از طریق ابزار الکترونیک (مانند پیامک، پست الکترونیک و تبلیغات آنلاین) به اشتراک گذاشته شوند. (اگر شما دریافت پیامک را انتخاب کرده باشید، سیاست دریافت پیامک از طرف ارائه‎دهنده خدمات تلفن همراه اعمال خواهد شد که ممکن است برای شما هزینه‏‎ای داشته باشد.)
 • امکانات اجتماعی - برای عرضه تعدادی امکان اجتماعی شامل موارد زیر:

 1. امکانات اجتماعی در یک وب‏‎سایت نستله - زمانی که شما با یکی از امکانات اجتماعی به یک وب‏‎سایت نستله سر می‏‎زنید و یک دستور غذا، عکس، فیلم، اثر هنری یا محتوای دیگری را آپلود می‏‎کنید یا به اشتراک می‏‎گذارید، نستله می‏‎تواند از این داده‎های شخصی استفاده کند و داده‏ای را که در چنین وب‏‎سایت‏‎هایی به اشتراک گذاشته‏‎اید، نمایش دهد.
 2. امکانات وایرال وب‏‎سایت - نستله می‏‎تواند از داده‏‎های شخصی شما استفاده کند تا به شما یکی از این امکانات وایرال وب‏‎سایت را عرضه کند. یکی از این امکانات برنامه «به-دوستت-بگو» است که در آن می‏‎توانید اخباری خاص، اطلاعات محصولات، پروموشن‏‎ها و یا محتواهایی دیگر را با خانواده و دوستانتان به اشتراک بگذارید. این امر معمولا به جمع‏‎آوری و استفاده از اطلاعات تماس شخصی (مانند نام‏‎ها و تیمیل‎ها) نیاز دارد تا پیام/محتوای واحد بتواند به آن‏ها تحویل داده شود.
 3. شبکه‏‎های اجتماعی اشخاص ثالث - زمانی که شما با امکانات شبکه‏‎های اجتماعی شخص ثالث تعاملی برقرار می‏‎کنید، نستله می‏‎تواند از اطلاعات شخصی شما استفاده کند. این امکانات می‏‎توانند بر روی وب‏‎سایت‏‎های نستله و با اهدافی همچون برگزاری مسابقه‏‎ها یکپارچه شوند و به شما اجازه دهند محتواهایی را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اگر شما از این امکانات استفاده کنید، نستله ممکن است توانایی به دست آوردن اطلاعات شخصی خاصی از شما را از اطلاعات شبکه اجتماعیتان کسب کند. شما، با مشاهده وب‏‎سایت یا شبکه اجتماعی مرتبط، می‏‎توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی کارکرد این امکانات و داده‏‎های شخصی‏‎ای که نستله می‏‎تواند در مورد شما به دست آورد، کسب کنید.
 4. اهداف خاص دیگر - ما می‏‎توانیم از اطلاعات شخصی شما برای سایر اهداف کاری خاص استفاده کنیم. این اهداف می‏‎توانند شامل پیشبرد فعالیت‏‎های روزانه و امنیت وب‏‎سایت‏‎های نستله به منظور هدایت مطالعات و حسابرسی‏‎های دموگرافی و ارتباط با شما برای مطالعات مصرف‏‎کنندگان باشند.

5- اشتراک داده‏‎های شخصی توسط نستله

نستله داده‏‎های شخصی شما را با هیچ شخص ثالثی که قصد استفاده از آن را به منظور بازاریابی مستقیم داشته باشد، به اشتراک نمی‏‎گذارد؛ مگر اینکه شما به طور خاص در رابطه با این موضوع رضایت خود را ابراز کرده باشید.

نستله می‏‎تواند اطلاعات شخصی شما را برای اهدافی دیگر با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد؛ اما فقط در شرایط زیر:

5.1 شرکا

نستله می‏‎تواند اطلاعات شخصی شما را با شرکای خود یا شرکت‏‎های مرتبط و برای اهداف کاری قانونی به اشتراک بگذارد.

5.2 ارائه‎‏دهندگان خدمات

نستله می‏‎تواند ارائه‏‎دهندگان خدمت، آژانس‏‎ها یا افراد طرف قرارداد را برای فراهم کردن خدمات از طرف خود درگیر کند. این امر می‏‎تواند شامل اداره وب‏‎سایت‏‎ها و خدمات در دسترس نستله برای شما باشد. این اشخاص ثالث می‏‎توانند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کنند یا در شرایطی دیگر در حین فراهم کردن این خدمات، اطلاعات شخصی شما را پردازش کنند.

نستله لازم می‏‎داند که اشخاص ثالث، که ممکن است در خارج از کشوری که شما در آن به وب‏‎سایت یا خدمات نستله دسترسی پیدا کرده‏‎اید، واقع شده باشند، خود را با تمامی قوانین حفاظت از داده‏‎های مربوط و نیازمندی‏‎های امنیتی در رابطه با داده‏‎های شما تطبیق دهند. این امر معمولا از طریق یک موافق‏‎نامه کتبی صورت می‏‎گیرد.

5.3 شرکا و پروموشن‏‎های مشارکتی

نستله می‏‎تواند یک برنامه مشارکتی یا حمایت مالی مشترک با شرکتی دیگر برگزار کند و به عنوان بخشی از ارتباطات شما، اطلاعات شخصی شما را جمع‏‎آوری و از آنها استفاده کند.

اطلاعات شخصی شما تنها در صورتی با شرکتی دیگر به اشتراک گذاشته می‏‎شود که شما انتخاب کرده باشید مستقیما از آن شرکت اطلاعات دریافت کنید. نستله شما را ترغیب می‏‎کند که پیش از به اشتراک گذاشتن داده‏‎های شخصی، اعلانیه حفظ حریم شخصی هرکدام از این شرکت‏‎ها را مطالعه کنید. اگر نمی‏‎خواهید اطلاعات شخصیتان توسط شرکتی غیر از شرکت نستله جمع‏‎آوری شود یا با آن‏ها به اشتراک گذاشته شود، همواره می‏‎توانید انتخاب کنید که در چنین فعالیت‏‎هایی شرکت نکنید. اگر شما ارتباطاتی را از چنین شرکت‏‎هایی انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که همواره حق انتخاب خروج از لیست برای شما وجود دارد و برای این کار باید مستقیماً با آن شرکت تماس بگیرید.

5.4 نیازمندی‏‎های قانونی و انتقال کسب‎وکار

در صورتی که قانون طلب کند یا طبق قضاوت عادلانه نستله، افشای قانونی اطلاعات برای انطباق با پردازش‎های قانونی یا پاسخ به هرگونه دعوی حقوقی ضروری باشد، نستله ممکن است اطلاعات شخصی شما را افشا کند. در صورت ادغام یا حصول مالکیت نستله به صورت کلی یا جزئی توسط شرکتی دیگر، شرکت مالک می‏‎تواند به اطلاعات به دست آمده توسط کسب‏‎وکار نستله که می‏‎تواند شامل اطلاعات خصوصی نیز باشد، دسترسی داشته باشد.


6. حقوق شما

6.1 حق خروج از فهرست ارتباطات بازاریابی

شما حق خروج از فهرست دریافت ارتباطات بازاریابی نستله را دارید و می‏‎توانید این کار را از طرق زیر انجام دهید:

    (الف) اقدام بر اساس دستورالعمل‏‎ها برای خروج از ارتباطات بازاریابی مربوط

    (ب) در صورتی که در نستله حساب کاربری دارید، ممکن است گزینه تنظیمات خروج/ثبت در قسمت ویرایش حساب کاربری را داشته باشید؛

    (ج) با ما تماس بگیرید.

لطفا در نظر داشته باشید که حتی اگر شما از فهرست دریافت ارتباطات بازاریابی خارج شوید، همچنان می‏‎توانید ارتباطات مدیریتی نستله را همچون تایید سفارش و اطلاع‏‎رسانی‏‎ها درباره فعالیت‏‎های حساب کاربریتان، دریافت کنید (مانند تایید حساب کاربری و تغییرات رمز ورود).

6.2 دسترسی و اصلاح

شما حق درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود را دارید. برای دسترسی می‏‎توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید. شما همچنین می‎توانید از نستله درخواست اصلاح اشتباهات موجود در حساب کاربری را داشته باشید. اگر شما در نستله یا یک وب‏‎سایت نستله حساب کاربری دارید، این عمل می‏‎تواند از طریق بخش(های) مربوط به "حساب کاربری شما" یا "پروفایل شما" در وب‏‎سایت نستله انجام شود (در صورت دسترسی). در غیر این صورت، شما می‏‎توانید به ما درخواستی ارسال کنید تا داده‏‎های شما را اصلاح کنیم.


7. امنیت و نگهداری از اطلاعات

7.1 امنیت اطلاعات

نستله، برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی شما، معیارهای امنیتی را اجرا می‏‎کند که شامل موارد زیر می‏‎شوند:

 • محیط کار ایمن - نستله داده‏‎های شما را در یک محیط کاری ایمن ذخیره می‏‎کند و تنها در زمان نیاز به این اطلاعات، آن‏ها را در دسترس کارمندان نستله، آژانس‏‎ها و افراد طرف قرارداد قرار می‏‎دهد. همچنین نستله در این رابطه از استانداردهایی که عموما مورد قبول صنعت است، پیروی می‏‎کند.
 • رمزگذاری اطلاعات پرداخت - نستله برای تامین حفاظت از اطلاعات مالی با حساسیت بالا همچون اطلاعات کارت‏‎های اعتباری ارسال شده از طریق اینترنت، از رمزگذاری استاندارد صنعت استفاده می‏‎کند (مانند زمانی که شما از طریق فروشگاه‏‎های آنلاین نستله پرداختی را انجام می‏‎دهید).
 • پیش از احراز هویت برای دسترسی به حساب کاربری - نستله لازم می‏‎داند که مصرف‏‎کنندگانی که ثبت‏‎نام کرده‏‎اند، پیش از اینکه بتوانند به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشند یا در آن تغییری ایجاد کنند، هویت (مانند شناسه ورود و رمز عبور) خود را تایید کنند.

لطفا توجه داشته باشید که این محافظت‎ها بر اطلاعاتی شخصی که شما به انتخاب خود در فضای عمومی همچون وب‏‎سایت‏‎های اجتماعی به اشتراک می‎گذارید، اعمال نمی‏‎شوند.

7.2 نگهداری

نستله تنها تا زمانی از داده‏‎های شخصی شما نگهداری می‏‎کند که برای هدف ذکر شده ضروری باشد. این امر همچنین با در نظر گرفتن نیاز ما به پاسخ‎گویی به سوالات یا حل مشکلات، تامین خدمات جدید بهبودیافته و مطابقت با نیازمندی‏‎های قانونی تحت قوانین قابل اجرا، صورت می‏‎پذیرد.

این امر بدین معنی است که ما می‏‎توانیم داده‏‎های شخصی شما را پس از آخرین تعاملتان با ما برای یک دوره زمانی معقول نگهداری کنیم. زمانی که داده‏‎های شخصی‏‎ای که ما جمع‏‎آوری می‏‎کنیم بیشتر در این راه مورد نیاز ما نباشند، آن‏ها را به شیوه‏ای ایمن به کلی از بین برده یا حذف می‏‎کنیم.


8. ارتباط با ما

نستله به عنوان "جمع‏‎آوری کننده اطلاعات" برای داده‏‎های شخصی، در چارچوب این اعلانیه حفظ حریم شخصی فعالیت می‏‎کند. در صورت وجود هرگونه سوال یا نظری درباره این اعلانیه حفظ حریم شخصی یا فعالیت‏‎های جمع‏‎آوری داده‏‎های شخصی نستله، لطفا به صورت آنلاین یا کتبی با ما در سوئیس، وِوِی 1800، مامور حفظ حریم داده‏‎های شخصی، شرکت نستله اس.آ.، تماس بگیرید.

اعلانیه حفظ حریم شخصی در مورد اطلاعاتی اعمال می‎‏شود که ما درباره شما و به منظور تامین محصولات و خدماتمان برای شما جمع‏‎آوری می‏‎کنیم. استفاده از وب‏سایت‏‎های نستله، اپلیکیشن‏‎های تلفن همراه، برنامه‏‎های ارسال پیام، یا استفاده از صفحات و اپلیکیشن‎های برندشده نستله بر روی شبکه‏‎های اجتماعی متفرقه (مانند اینستاگرام) (سایت‏‎های نستله) یا ارائه اطلاعات شخصی شما، نشان‎دهنده آن است که موارد ذکر شده در این اعلانیه حفظ حریم شخصی، مورد موافقت شما بوده است. اگر این اعلانیه حفظ حریم شخصی مورد موافقت شما نیست، لطفا از وب‏سایت‏‎های نستله استفاده نکنید و هیچگونه اطلاعات شخصی خود در اختیار ما قرار ندهید.

نستله حق اعمال تغییرات بر این اعلانیه حفظ حریم شخصی را برای خود محفوظ نگه می‏‎دارد. شما را ترغیب می‏‎کنیم که به طور مرتب این اطلاعیه حفظ حریم شخصی را بازبینی کنید تا از هرگونه تغییر در آن و اینکه چگونه ممکن است از اطلاعات شخصی شما استفاده شود، آگاه بمانید.کپی‏رایت © آگوست 2015 شرکت نستله اس.آ.