Sort by
Sort by

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط وب‎سایت نستله
جهت بازدید از این وب‎سایت از شما سپاس‎گذاریم. از آن جایی که استفاده از این وب‎سایت به منزله قبول ضوابط و قوانین مذکور در این بخش، از جانب شما تلقی خواهد شد، لطفاً آنها را به دقت مطالعه کنید.

تدابیر حفظ حریم خصوصی وب‎سایت
هرگونه اطلاعات شخصی یا مطالب ارسال‎شده به این وب‎سایت، تابع قوانین و ضوابط قید شده، در اعلانیه حفظ حریم خصوصی این وب‎سایت قرار دارند.

ضمن این که ما تمام اقدامات منطقی جهت اطمینان از صحت و کامل بودن اطلاعات این وب‎سایت را انجام می‎دهیم، در مقابل کاستی‎های احتمالی اطلاعات موجود در این وب‎سایت، مسئول نیستیم.

ارسال پیام
هرگونه مکاتبه یا مطلب غیر شخصی (شامل داده‎ها، سؤالات، نظرات، پیشنهادها و . . .) که توسط ایمیل و یا به طرق دیگر بر روی این وب‎سایت ارسال کنید، غیر محرمانه تلقی خواهد شد. هر مطلبی را که پست یا ارسال می‎کنید، بخشی از دارایی مجموعه نستله محسوب خواهد شد و ممکن است به هر منظوری مورد استفاده قرار گیرد؛

نستله در استفاده از هر گونه ایده، اثر هنری، نوآوری، دستاوردهای تازه، پیشنهاد و یا هر نظری که توسط شما به وب‎سایت ارسال شده است، به هر منظوری (مانند توسعه، تولید، تبلیغ و بازاریابی محصولات) آزادی عمل خواهد داشت. چنین استفاده‎هایی توسط ما، برای شخص ارسال‎کننده، بدون پاداش خواهد بود. در واقع با ثبت اطلاعات خود، اقرار می‎کنید که مالک اطلاعات و یا مطلب ارسال شده هستید و این که مطلب توهین‎آمیز نیست و استفاده گروه نستله از آن، بلا مانع است و حقوق هیچ شخص ثالثی را پایمال نخواهد کرد. گروه نستله هیچ گونه الزامی در استفاده از مطالب ارسال شده ندارد.

حفظ حقوق معنوی
کلیه حقوق کپی رایت، علایم تجاری و حقوق دیگر مربوط به متون، تصاویر و سایر مطالب این وب‎سایت، متعلق به گروه نستله و یا متعلق به مالکین دیگر است که با مجوز آنها در وب‎سایت ما مورد استفاده قرار گرفته است.

تمام حقوق متعلق به علائم تجاری  Société des Produits Nestlé S.A محفوظ است.

تمام نام‎های تجاری، لوگوها، نشان‎ها و در مجموع هر نوع «علایم تجاری» موجود در این وب‎سایت به  Société des Produits Nestlé S.A، که بخشی از گروه  نستله است، متعلق است. برای استفاده و بهره گرفتن از محتویات این وب‎سایت و یا علایم تجاری موجود در این وب‎سایت، هیچ گونه مجوزی وجود ندارد. استفاده و یا سوء استفاده شما از علایم تجاری و یا مطالب نمایش داده شده در این وب‎سایت، به شدت منع گشته است. (موارد اعلام‎ شده در بخش شرایط و ضوابط استثنا هستند). لازم ذکر است که مجموعه نستله تمام قوانین مرتبط با حفظ حقوق مادی و معنوی خود را به شدت پیش برده و به اجرا می‎گذارد.

پیوندها و سایر وب سایت ها
پیوندهای وب‎سایت‎های گروه نستله ممکن است شما را به خارج از سیستم و شبکه گروه نستله هدایت کند. گروه نستله هیچ مسئولیتی در برابر محتوا، صحت و یا عملکرد وب‎سایت‎های ثالث برعهده ندارد. این پیوندها از روی حسن نیت ارایه شده‎اند و گروه نستله در برابر هرگونه تغییر ثانویه در این وب‎سایت‎های پیوندی مسئول نخواهد بود. گنجاندن هر پیوندی، دلالت بر تأیید ما از قوانین آن وب‎سایت نمی‎کند؛ لذا جداٌ توصیه می‎کنیم قوانین و تدابیر حفظ حریم خصوصی دیگر وب‎سایت‎هایی را که از طریق لینک از آنها دیدن می‎کنید، به دقت مطالعه نمایید.

ضمانت‎ها
این وب‎سایت بر مبنای سیستمی طراحی شده که شامل "ضمانت" نیست؛ در نتیجه گروه نستله هیچ تعهدی چه صراحتاً و چه تلویحی و یا قانونی و یا از نوع دیگر (شامل تعهدات ضمنی در زمینه  کیفیت خرید و فروش و جلب رضایت برای اهداف شخصی) به شما نمی‎دهد که: اطلاعات و داده‎های این وب‎سایت کامل، دقیق، موثق، بدون تخطی نسبت به اشخاص ثالث باشد و یا دسترسی به این وب‎سایت بی‎وقفه و بدون اشکال باشد و یا به هنگام بازدید از این وب‎سایت، از هر نوع ویروسی ایمن باشید؛ این که هر توصیه و نظری برگرفته از گروه نستله توسط این وب‎سایت، صحیح و یا قابل استناد باشد.

توجه داشته باشید که برخی از حوزه‎های قضایی، برای تعهدات غیر صریح استثناء قایل نمی‎شوند. بنابراین ممکن است موارد عنوان‎شده در بالا، در مورد شما صدق نکند. لطفاً قوانین محلی خود را مطالعه کنید.

مسئولیت
گروه نستله و یا دیگر بخش‎هایی که از طرف ما در ایجاد و ارایه این وب‎سایت دخیل هستند، هیچ تعهدی در این موارد ندارند:

  • تقبل بدهی‎ها، هزینه‎ها و خسارات تبیهی، تخلفی، ویژه، مستقیم، غیر مستقیم
  • هر دِینی که به اقتضای دسترسی شما به این وب‎سایت در ارتباط با استفاده و یا عدم توانایی استفاده، تغییر در محتوای وب‎سایت، مطرح می‎شود.
  • مشکلاتی که ناشی از استفاده از وب‎سایت‎های دیگری است که به حالت پیوند با وب‎سایت ما هستند.
  • موارد منتج از تبصره‎ها.
  • هر عملی که در پاسخ به ایمیل شما انجام می‎دهیم و یا نتوانستیم انجام دهیم.

گروه نستله و (یا) هر شخص ثالث دخیل در ایجاد و ارایه این وب‎سایت، هیچ‎گونه مسئولیتی در قبال نگهداری داده‎ها و در دسترس نگه داشتن اطلاعات بر روی این وب‎سایت یا انجام هر نوع اصلاح، به‎روزرسانی و پخش آنها نخواهد داشت. داده‎های این وب‎سایت می‎تواند بدون آگاهی قبلی تغییر کند.

گروه نستله هیچ‎گونه مسئولیتی در قبال هر نوع ضرری که ممکن است توسط ویروس‎هایی که به دلیل دسترسی شما به وب‎سایت ما و یا دانلود هر مطلبی از این وب‎سایت، به تجهیزات کامپیوتر (یا وسایل دیگر) شما رسیده باشد، ندارد. چنانچه خواهان دانلود اطلاعاتی از این وب‎سایت هستید، خطر آن را در نظر داشته باشید.

طبق تبصره، هر گونه ادعایی علیه گروه نستله (صاحبان، مدیران، کارکنان، تأمین‎کنندگان و برنامه‎ریزان) که به دسترسی یا استفاده از این وب‎سایت مربوط باشد، مردود است.

فعالیت‎های ممنوع

شما از انجام هرگونه فعالیتی که گروه نستله به صلاح‎دید خود نامناسب می‎داند، و یا ممکن است غیر قانونی باشد و یا اقداماتی نظیر موارد زیر که توسط قوانین این وب‎سایت، غیرمجاز اعلام شده‎اند، منع می‎شوید:

  • هرگونه اقدامی که سبب ایجاد رخنه در حریم خصوصی (شامل ارسال اطلاعات شخصی بدون رضایت شخص مقابل) افراد شود و یا تخطی به حقوق قانونی شخص محسوب گردد.
  • استفاده از این وب‎سایت جهت تخریب نام نستله و یا افترا زدن به گروه نستله، کارکنان آن یا سایر افراد؛ و یا هر اقدام دیگر که به منظور زیر سؤال بردن نام معتبر گروه نستله انجام پذیرد.
  • ارسال فایل‎های حاوی ویروس که احتمال دارد به دارایی گروه نستله یا سایر افراد صدمه بزند.
  • پست و یا ارسال داده‎های غیرمجاز به این وب‎سایت که شامل هر نوع اطلاعات و مطالبی است که از نظر ما آزاردهنده و مضر تشخیص داده شود؛ اطلاعاتی که تجاوز به حریم گروه نستله و سیستم‎ها و شبکه‎های امنیتی شخص ثالث محسوب شود. مطالب اهانت‎آمیز، نژادپرستانه، تهدیدآمیز و مغایر با اصول اخلاقی و موارد غیر قانونی دیگر. در نظر داشته باشید که داده‎های غیر مجاز، تنها محدود به مواد عنوان‎شده بالا نیست.

قوانین حکومتی و قضایی
گروه نستله هیچ‎گونه ادعایی مبنی بردر  دسترس بودن مطالب و اطلاعات این وب‎سایت در همه نقاط و به تمام زبان‎ها ندارد.

شما و گروه نستله موافقت می‎کنید که در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا ادعا به واسطه استفاده از این وب‎سایت، توسط قوانین کشور سوئیس حل‎و‎فصل شود و انحصاراً در دادگاه سوئیس مورد قضاوت قرار گیرد.

ما از حق اعمال هرگونه تغییر یا اصلاح در این قوانین برخوردار هستیم. لطفاً به صورت متداوم، این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات و قوانین به‎روز شده مطلع شوید.