Sort by
Sort by

آب‌رسانی

وقتی از باشگاه ورزشی بازمی‌گردید به بیش از یک لیوان آب برای تامین آب از دست رفته بدنتان نیاز دارید! آب عنصری بسیار حیاتی به‌شمار می‌آید که اهمیت آن در زمان ورزش کردن چندین برابر می‌شود. در هنگام ورزش آب به بهبود عملکرد شما کمک می‌کند و آبی را که شما بر اثر عرق کردن از دست می‌دهید، جبران می‌کند.

بنابراین لازم است پیش از ورزش، در هنگام آن و پس از آن، آب نوشید! آیا می‌توان در حین خوردن غذا آب بنوشید؟ بله! آب بهترین نوشیدنی‌ای است که می‌توانید در زمان صرف غذا چند جرعه از آن بنوشید. کالری ندارد و باعث نفخ در معده‌ و روده شما نمی‌شود.

در طول روز ۸ لیوان آب بنوشید! این میزان آب برای تضمین آب‌رسانی کافی به بدن شما لازم است. به‌خاطر داشته باشید، زمانی‌که هوا گرم است یا وقتی ورزش می‌کنید، آب بیشتری از دست می‌دهید، بنابراین لازم است آب بیشتری بنوشید!

آب‌رسانی

آیا فراموش می‌کنید آب کافی بنوشید؟ همیشه یک بطری بزرگ آب در کنارتان داشته باشید: در محل کار، در خانه یا حتی در کیفتان. به‌این‌ترتیب همواره یادتان خواهد ماند آب بنوشید. صبر نکنید تا وقتی که تشنه شدید آب بنوشید، زیرا کم‌آبی نسبی هم می‌تواند باعث کاهش تمرکز، هوشیاری و عملکردتان در محل کار شود!