Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

مراقبتی مادرانه از خنده‎های کودکانه

وقتی‎که بچه‎ها بزرگ‎تر می‎شوند، نیاز دارند که بیرون از خانه با بچه‎های دیگر بدوند و بازی کنند. در این سن، بچه‎ها خیلی کنجکاو هستند و به همه چیز دست زده و تقریبا همه چیز را به دهن می‎برند.

به همین علت حفظ ایمنی و سلامت کودکان، همواره دغدغه مادران بوده است. تغذیه مناسب، یکی از مهم‎ترین راه‎ها برای تامین سلامت امروز و البته فردای اوست. نان‎کید برای رسیدن به این هدف در کنار مادرانی خواهد بود که کودکان آن‎ها بالاتر از ۳ سال هستند.

مادرانی که همواره به دنبال شیوه‎های مفیدتری برای تغدیه کودکان خود هستند. نان‎کید با خواص ویژه خود در زمینه افزایش ایمنی بدن، تسریع رشد صحیح بدن، افزایش بینایی و رشد مغزی در کنار آن‎هاست تا صاحب کودکی ایمن و سالم باشند. کودکی قوی که به خوبی برای ساختن آینده‎ای روشن آماده است.

آینده‎ای سالم برای کودک خود بسازید

تقویت سیستم ایمنی

همان‎طور که می‎دانیم، کودک شما بعد از ۳ سالگی به دلیل تماس بیشتر با محیط بیرون، بیشتر در معرض باکتری‎های بیماری‎زا قرار دارد که این موضوع باعث ایجاد بیماری‎ها از جمله اسهال می‎شود. پروبیوتیک نان‎کید با تقویت سیستم ایمنی، احتمال ابتلا به اسهال را در کودک شما کاهش می‎دهد.

حفاظت دندان‎ها (DENTA PRO)

سلامت دهان و دندان کودک شما، نقش حیاتی در سلامت آینده او دارد. پوسیدگی زود هنگام دندان، یکی از رایج‎ترین بیماری‎های مزمن در دوران کودکی است. نان‎کید DENTA PRO حاوی باکتری‎های طبیعی و مفید می‎باشد که از دهان و دندان‎های شیری در برابر پوسیدگی محافظت می‎کنند.

کمک به رشد و تکامل مغزی و بینایی (LCPUFA)

بیشترین سطح یادگیری کودکان بین سنین ۲ تا ۵ سال است. تامین مواد مغذی لازم در این دوران، نقش به‌سزایی در افزایش سطح یادگیری کودکان دارد. تات‎کید حاوی مواد مغذی ضروری مانند اسیدهای چرب مهم، آهن، ویتامین آ، روی و ... است که به رشد سالم‎تر کودک شما کمک می‎کند. اسیدهای چرب مهم (LCPUFA)، نقش بسیار مهمی در رشد و تکامل مغزی و بینایی کودک شما دارد.

تامین انرژی لازم برای رشد (B-complete)

کودک شما برای رشد، یادگیری و بازی کردن به انرژی زیادی نیاز دارد. نان‎کید B-Complete، با ترکیبی استثتایی از ویتامین‎های گروه B، به فرزند شما کمک می‎کند تا از انرژی موجود در غذاهایی که می‎خورد، بیشترین بهره را ببرد.