Sort by
Sort by

رهبری دانش در زمینه تغدیه کودکان

تعهد ما: ایجاد راهبری مبتنی بر علم و دانش در تغذیه کودکان

 

ما از طریق پروژه‌های گسترده خود، در تلاشیم تا درک خود را از جایگاه واقعی سلامت، سبک زندگی و رژیم غذایی کودکان افزایش دهیم. نتایج مطالعات ما در تهیه فرومول‌های محصولات، ارتباط با مشتریان و برنامه‌های آموزشی نقش دارند.

اهداف ما

تا سال ۲۰۱۶: اجرای پروژه‌های گسترده تحقیقاتی در حداقل ۱۰ کشور در سراسر جهان از جمله : ایالات متحده آمریکا، مکزیک، چین و روسیه، به منظور افزایش آگاهی از تغذیه کودکان و گسترش آگاهی از خدمات و محصولات خود.

پیشرفت ما

ما از انجام تحقیق برای دو گروه سنی پشتیبانی می‌کنیم:

مطالعه تغذیه نوزاد و کودک (FITS): این تحقیقات، به مطالعه در مورد الگوهای غذایی و تغذیه نوزادان و کودکان از لحظه تولد تا چهار سالگی می‌پردازد.

مطالعه تغذیه و سلامت کودکان (KNHS): این تحقیقات، به مطالعه بر کودکان چهار تا دوازده ساله می‌پردازد. بسیاری از عادات رژیمی و فعالیتی در این سن شکل می‌گیرند. KNHS به مطالعه غذا و تغذیه کودکان به نسبت الگوهای رفتاری و سبک زندگی آنان می‌پردازد.

FITS ابتدا در سال ۲۰۰۲ و ۲۰۰۸ در ایالات متحده آمریکا و سپس در چین و مکزیک اجرا شد. این مطالعه در چین تحت عنوان مطالعه رشد تغذیه نوزاد توسط مادر (MING) انجام شده‌است. این در حالی است که مطالعات جدیدی نیز از سال ۲۰۱۵ در ایالات متحده آمریکا آغاز شد. در سال ۲۰۱۶، ما مطالعات FITS بیشتری انجام خواهیم داد که کشورهای روسیه و فیلیپین را نیز شامل می‌شود. KNHS برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ در ایالات متحده انجام شد. مطالعات در مکزیک، چین و استرالیا نیز در سال ۲۰۱۵ آغاز شدند.

ما دو مقاله در مورد کیفیت تغذیه و رژیم غذایی کودکان در سنین مدرسه چین منتشر کردیم. یک ارزیابی در مورد تاثیر تعداد وعده‌های غذایی و میان وعده‌ها بر انرژی کودکان در مکزیک صورت گرفته است. یک مقاله تحلیلی نیز به رابطه سبک تربیت فرزند، تغذیه و خطر اضافه وزن در کودکان چهار تا دوازده ساله پرداخته است.