Sort by
Sort by

آموزش و تحصیل

تعهد ما: تامین آموزش مناسب برای کارکنان نستله در مورد پایایی زیست محیطی، ایجاد ارزش‌های مشترک (مسئولیت اجتماعی) و ارتقاء آگاهی در زمینه تغذیه، سلامتی و تندرستی

 

آموزش‏‌های ما برای کمک به کارکنان در پذیرش رژیم غذایی سالم و متعادل، توسعه حرفه‌‏ای، مشارکت در اهداف زیست‏‌محیطی و دستیابی به اهداف کسب‌‏و‏کار طراحی شده‌‏اند. در پایان سال ۲۰۱۴، آموزش در راستای ایجاد ارزش‏‌های مشترک را با موفقیت در کلیه دروس مرکز آموزش بین‌‏المللی خود قرار دادیم و اکنون در تلاشیم تا این مهم را در اصول تجاری شرکت نستله اجرا کنیم.

 

اهداف ما

تا سال ۲۰۱۵: هدف ما این است که کلیه کارکنان نستله حداقل برای یکبار در مورد ماژول موسسه ضریب تغذیه (NQ) آموزش ببینند.

تا سال ۲۰۱۶: آموزش در زمینه ضریب تغذیه (NQ) را در برنامه جدید آشنا‌سازی کارکنان با تمامی مناطق کاری خواهیم گنجاند.

تا سال ۲۰۱۶: آموزش اطلاعات زیست‏‌محیطی در تمامی کشورها اجرا خواهد شد.

تا سال ۲۰۱۷: اصول تجاری شرکت نستله به طور کامل در تمامی دوره‏‌های مرکز آموزش بین‌‏الملل و آموزش مجازی گنجانده خواهد شد و در دسترس کلیه کارکنان قرار خواهد گرفت.

پیشرفت ما

ما پیشرفت زیادی در آموزش کلیه کارکنان در زمینه ماژول موسسه ضریب تغذیه (NQ) داشته‌‏ایم به گونه‌‏ای که تا پایان سال ۲۰۱۵، ۹۴/۴٪ آنها آموزش دیده‌‏اند (در مجموع از سال ۲۰۰۷). ما دامنه تعهد خود برای آموزش را افزایش دادیم تا تمامی فعالیت‏‌های مشارکتی و گردش کارکنان را تحت پوشش قرار دهیم.

درصد کارکنان آموزش‏‌دیده در زمینه ماژول موسسه ضریب تغذیه (NQ)

 

۲۰۱۵  ۲۰۱۴ ۲۰۱۳ سال
 ۹۴/۴% ۹۰% ۷۰% پیشرفت

 

 

آموزش اطلاعات زیست‌‏محیطی در ۷۴٪ از کشورهایی که در آنها فعالیت داریم، اجرا شد. بیش از ۴۰۰۰ کارمند دوره آموزش مجازی را با موفقیت سپری کردند و کارگاه رهبری «ما نستله را باتدبیر می‌سازیم» نیز در استرالیا، برزیل، چین، دبی، مالزی، مکزیک، پاناما، فیلیپین، اسپانیا، سوییس، ایالات متحده آمریکا و ونزویلا برگزار شد.