Sort by
Sort by
نستله هلث ساینس (Nestle Health Science)

 داستان ما

کمپانی Nestle Health Science    در سال ۲۰۱۱ بر پابه ده ها سال نوآوری و تعهد توسط افراد علاقه مند  به علم تغذیه و نقش پررنگ آن تأسیس شد . از آن زمان، ما به عنوان یک شرکت دستخوش تغییرات زیادی بوده ایم، اما تعهد ما به زندگی سالم‌تر قطعاً تغییر نکرده است. هدف ما فراهم کردن تغذیه برای تمامی جامعه از نوزادان تا مسن ترین افراد ، در شرایطی که بیشترین نیاز به حمایت تغذیه ای وجود دارد، می باشد. و تحقق این هدف صرفا از مسیر علم می گذرد.

NHS History

 

ما آخرین پیشرفت های تغذیه ای در جهان را از طریق تحقیق و توسعه گسترده، همکاری با متخصصین حوزه پزشکی  و تمرکز بر نوآوری، به ارمغان می آوریم، زیرا ما به مصرف کنندگان، بیماران و مراقبان آن ها در هر نقطه از دنیا متعهد هستیم. ما به آنها کمک خواهیم کرد تا زندگی خود را به بهترین حالت ممکن ادامه دهند – واین یک تعهداست.

اهداف ما

هدف ما کمک به افراد برای داشتن زندگی سالم تر به کمک علم تغذیه وارائه محصولات تغذیه‌ای مختلف می باشد. در حال حاضر ما طیف وسیعی از محصولات را در بیش از ۱۴۰ کشور جهان عرضه می کنیم اما در همین نقطه متوقف نشده ایم و  مصمم هستیم تا با گسترش خدمات خود در سراسر جهان و تحقیقات مداوم بر روی جدیدترین نوآوری های علم تغذیه، به افراد بیشتری کمک کنیم تا سلامت خود را حفظ یا بهبود بخشند و در عین حال خود را به عنوان رهبران علم تغذیه ثابت کنیم.

NHS Goals