Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
x
Change Language

جنی کریگ (Jenny Craig)

Jenny Craig

شرکت «جنی کریگ» که در سال 1983 در شهر ملبورن، (Melbourne) استرالیا تأسیس شد، یکی از بزرگ ترین مؤسسات برنامه ریزی تنظیم وزن در دنیاست و چندین شعبه در آمریکا (US)، کانادا (Canada) ،استرالیا (Australia)، زلاند نو (New Zealand)، پورتوریکو (Puerto Rico)، بریتانیا (UK) و فرانسه (France) دارد. در 27 سال گذشته برنامه ی «جنی کریگ» به میلیون ها نفر در سراسر جهان کمک کرده تا بیاموزند چگونه می توانند:

 

  • یک رژیم غذایی مغذی که شامل غذاهای مورد علاقه شان هم هست، داشته باشند
  • سطح انرژی خود را با فعالیت های ساده افزایش دهند
  • توازن بیشتری در زندگی ایجاد کنند
  • به وزن بهینه و سلامتی دست یابند

 

سه اصل برای موفقیت

سه اصلی که در برنامه ی «جنی کریگ» ضامن موفقیت در برنامه ی تنظیم وزن است، غذا، بدن و ذهن می باشد.

غذا - غذاهای اصلی و میان وعده های خوشمزه ی «جنی کریگ» به مشتریان کمک می کند تا با مصرف مشخص غذا و نیز خوردن غذایی که دارای مواد مغذی متوازن است، یک رژیم سالم و مناسب داشته باشند.

بدن - مراجعه کنندگان می آموزند چگونه فعالیت های جسمانی را در برنامه ی روزانه ی خود بگنجانند.

ذهن - مراجعه کنندگان برای ایجاد یک شیوه ی متوازن در زندگی، می آموزند که چگونه خود را در اولویت قرار داده و برای خودشان زمان مشخصی اختصاص دهند و در آخر، موفقیت هایشان را جشن بگیرند.

یکی از ویژگی های برجسته ی برنامه ی «جنی کریگ» حمایت یکایک افراد است. مشاوران آگاه و دلسوز به منظور تشویق و رساندن اطلاعات لازم به مشتریان، با آنها دائم در ارتباط هستند و این ارتباط یا به طور مستقیم در مراکز «جنی کریگ» و یا از طریق تلفن به خانه ی مشتریان، صورت می گیرد.