Sort by
Sort by
شیرخشک رژیمی اطفال نان اچ آ ۱ ( NAN HA 1)

   - شیر خشک هایپوآلرژنیک حاوی آهن مخصوص شیرخواران

     - قابل استفاده از از بدو تولد

تذکر مهم:

  • ما معتقدیم که شیر مادر اید ه آل ترین غذا برای شروع تغذیه کودک است چون رژیمی متعادل برای نوزاد بوده و از بروز بیماری جلوگیری می‌کند.
  • ما کاملا از توصیه سازمان جهانی بهداشت مبنی بر تغذیه انحصاری با شیر مادر به مدت شش ماه و آغاز تغذیه تکمیلی سالم و مناسب در کنار شیر مادر تا سن دو سالگی حمایت میکنیم.
  • همچنین می دانیم که به دلیل مشکلات خاص سلامتی امکان تغذیه با شیر مادر همواره وجود ندارد.
  • شیر خشک های نوزادان مخصوص موارد خاص پزشکی است و باید تحت نظارت پزشک و پس از در نظر گرفتن سایر روشهای تغذیه از جمله شیر مادر، مصرف شوند.
  • تغذیه مداوم با این شیر خشک ها باید با توجه به وضعیت جسمانی هر نوزاد با در نظر گرفتن اثرات اجتماعی و تبعات اقتصادی برای خانواده، ارزیابی گردد.
  • جهت جلوگیری از به خطر افتادن سلامت کودک، شیر خشک نوزاد باید همواره بر طبق دستورالعمل درج شده روی برچسب آماده، استفاده و نگهداری شود.

مشخصات کامل محصول شیر خشک رژیمی نان اچ آ ۱ را می توانید از جدول زیر مطالعه کنید:

گروه محصول

شیر خشک

نام محصول

شیر خشک رژیمی نان اچ آ ۱ (از بدو تولد)

موارد مصرف

نان اچ آ ۱  کلیه مواد مغذی ضروری و مورد نیاز را برای رشد بهینه جسمی و ذهنی کودک تامین می‌کند و احتمال بروز حساسیت را کاهش می‌دهد.

ترکیبات

پودر آب پنیر شیرین، روغن‌های گیاهی، مالتودکسترین، لاکتوز، پودر آب پنیر، روغن ماهی، لستین سویا، مواد معدنی، ویتامین‌ها، اسید سیتریک، آنزیم پروتئاز، پروبایوتیک ها (بیفیدوباکتریوم لاکتیس)، نوکلئوتید‌ها، ال - هیستیدین، ال - کارنیتین.

میزان و نحوه مصرف

بر طبق جدول درج شده بر روی محصول

موارد منع مصرف

برای تغذیه وریدی استفاده نشود.

عوارض جانبی و موارد احتیاط 

-

تداخلات دارویی

-

هشدارها 

آب نجوشیده، شیشه جوشانده نشده یا رقیق سازی نادرست ممکن است کودک شما را بیمار کند. نگهداری، استفاده، طرز تهیه و نحوه غذا دادن نامناسب می تواند تاثیرات نامطلوب بر سلامت کودک شما داشته باشد.

نان اچ آ ۱، باید با نظارت پزشک مصرف گردد. در هر بار تغذیه فقط به میزان مورد نیاز، محصول را تهیه نموده و فوراً به کودک بدهید.

دستورالعمل‌ها (مقادیر مناسب پودر و آب) را به دقت اجرا نمایید. باقیمانده محصول را در شیشه نگه ندارید و آن را دور بریزید. همیشه هنگام شیر دادن، کودک خود را در آغوش بگیرید. تنها رها کردن کودک ممکن است موجب خفگی او شود.

شرایط نگهداری

 درب قوطی را بعد از هر بار استفاده محکم ببندید و قوطی را در جای خشک و خنک نگهداری کنید و تا ۳ هفته پس از بازکردن قوطی آن را مصرف نماييد. محتویات قوطی را تا قبل از تاریخ انقضای مشخص شده در زیر قوطی (EXP)  استفاده نمایید.

وزن  محتویات هر قوطی

 ۴۰۰ گرم

تعداد در بسته‌بندی

۱۲ قوطی در هر کارتن

تولید کننده

نستله سوئیس

نام تجاری

نان اچ آ ۱

کشور تولید کننده

سوئیس

کد IRC

8978765730360055