Sort by
Sort by
شیر خشک رژیمی پری نان (PreNAN )

- شير خشک مخصوص شيرخواران با وزن کم و نارس ، حاوی آهن

- مناسب از بدو تولد

تذکر مهم:

  • ما معتقدیم که شیر مادر اید ه آ ل ترین غذا برای شروع تغذیه کودک است چون رژیمی متعادل برای نوزاد بوده و از بروز بیماری جلوگیری می‌کند.
  • ما کاملا از توصیه سازمان جهانی بهداشت مبنی بر تغذیه انحصاری با شیر مادر به مدت شش ماه و آغاز تغذیه تکمیلی سالم و مناسب در کنار شیر مادر تا سن دو سالگی حمایت میکنیم.
  • همچنین می دانیم که به دلیل مشکلات خاص سلامتی امکان تغذیه با شیر مادر همواره وجود ندارد.
  • شیر خشک های نوزادان مخصوص موارد خاص پزشکی است و باید تحت نظارت پزشک و پس از در نظر گرفتن سایر رو شهای تغذیه از جمله شیر مادر، مصرف شوند.
  • تغذیه مداوم با این شیر خشک ها باید با توجه به وضعیت جسمانی هر نوزاد با در نظر گرفتن اثرات اجتماعی و تبعات اقتصادی برای خانواده، ارزیابی گردد.
  • جهت جلوگیری از به خطر افتادن سلامت کودک، شیر خشک نوزاد باید همواره بر طبق دستورالعمل درج شده روی برچسب آماده، استفاده و نگهداری شود.

مشخصات کامل محصول شیر خشک رژیمی پری نان را می توانید از جدول زیر مطالعه کنید:

گروه محصول

شیر خشک

نام محصول

شیر خشک رژیمی پری نان (از بدو تولد)

موارد مصرف

پری نان مقدار کافی از مواد مغذی مورد نیاز برای رشد سریع نوزاد نارس یا کم وزن را تامین می‌کند.

ترکیبات

پروتئين وی، مالتودكسترين، شير بدون چربی، تری گليسريد با زنجيره متوسط، روغن كلزا با اسيد اروسيک جزئی، پالم اولئين، روغن آفتابگردان با اولئيك بالا، روغن آفتابگردان، روغن گياهی از منشأ كريپتكودينيوم كهنی، روغن گياهی از منشأ مورتيرلا آلپينا، لسيتين سويا، ال هيستيدين، ال-آرژنين، ال-سيستين، تورين، كولين، نوكلئوتيدها، اينوزيتول، ال-كارنيتين، لاكتوز،ويتامينها، مواد معدنی.

میزان و نحوه مصرف

PreNAN-Feeding Table

موارد منع مصرف

پری نان را نبايد در موارد گالاکتوزمی و سوء جذب گلوکز-گالاکتوز و یا برای شیرخوارانی که به پروتئین گاو حساسیت دارند مصرف نمود. برای تغذیه وریدی استفاده نشود.

عوارض جانبی و موارد احتیاط 

-

تداخلات دارویی

-

هشدارها 

آب نجوشیده، شیشه جوشانده نشده یا رقیق سازی نادرست ممکن است کودک شما را بیمار کند. نگهداری، استفاده، طرز تهیه و نحوه غذا دادن نامناسب می تواند تاثیرات نامطلوب بر سلامت کودک شما داشته باشد.

پری نان باید با نظارت پزشک مصرف گردد. در هر بار تغذیه فقط به میزان مورد نیاز، محصول را تهیه نموده و فوراً به کودک بدهید. دستورالعمل‌ها (مقادیر مناسب پودر و آب) را به دقت اجرا نمایید. باقیمانده محصول را در شیشه نگه ندارید و آن را دور بریزید. همیشه هنگام شیر دادن، کودک خود را در آغوش بگیرید. تنها رها کردن کودک ممکن است موجب خفگی او شود. 

شرایط نگهداری

 درب قوطی را بعد از هر بار استفاده محکم ببندید و قوطی را در جای خشک و خنک نگهداری کنید و تا ۳ هفته پس از بازکردن قوطی آن را مصرف نماييد. محتویات قوطی را تا قبل از تاریخ انقضای مشخص شده در زیر قوطی (EXP)  استفاده نمایید.

وزن  محتویات هر قوطی

 ۴۰۰ گرم

تعداد در بسته‌بندی

۱۲ قوطی در هر کارتن

تولید کننده

نستله هلند

نام تجاری

پری نان

کشور تولید کننده

هلند

کد IRC

7411464980082432