Sort by
Sort by

ما برای تحقق مأموریتمان جهت بهبود کیفیت زندگی و برای نخستین بار، تعهدات نستله نسبت به جامعه خاورمیانه را منتشر می‌کنیم؛ تعهداتی که همسو با نحوه مدیریت کسب‌وکار و بر پایه استراتژی ارزش مشترک تعریف شده‌اند.

کانون توجه نستله بر پایبندی به تعهداتش در حوزه تغذیه، سلامتی و تندرستی متمرکز است. لذا با تکیه بر همین اصل می‌توان گفت تعهدات شرکت نستله حوزه‌هایی دیگر از قبیل پایداری زیست‌محیطی و منابع آبی را نیز در بر می‌گیرد. بعلاوه، مواردی از قبیل تأمین مسئولانه منابع، جامعه و پذیرش قوانین جوامعی که در آن فعالیت داریم نیز از اهمیت بسیار بالایی برای نستله برخوردار هستند. این تعهدات بلندپروازانه، عزم راسخ ما را در مسئولیت‌پذیری و مقابله با چالش‌های محلی نشان می‌دهد. از آنجایی که سفر نستله با هدف پرورش نسل‌هایی سلامت آغاز گردیده، آن دسته از تعهداتمان در خصوص ارزش غذایی محصولات نستله، همواره کودکان را در مرکز توجه قرار داده‌است.

تمامی تعهدات نستله، ذینفعان و شرکا را وادار می‌کند تا ما را مسئول هرآنچه که قولش را می‌دهیم، بدانند. لذا، همواره مشتاق دریافت بازخورد‌های آن‌ها بوده‌ایم تا عاملی در هموار‌سازی راهمان بسوی بهبود عملکردهایمان در نستله باشد.

پروژه رایز «RISE»، همچنان در حال درخشش

تعهدات ما و آغاز رایز

ما در نستله بر زندگی میلیاردها انسان در سراسر دنیا تاثیر می‌گذاریم. از کشاورزانی که با آن‌ها کار می‌کنیم تا افراد و خانواده‌هایی که از محصولات ما لذت می‌برند، جوامعی که در آن‌ها زندگی و کار می‌کنیم و محیط طبیعی‌ای که همه ما به آن وابسته هستیم. چالش‌های آن‌ها چالش‌های ما است. موفقیت آن‌ها موفقیتی است که همه ما در آن سهیم هستیم.

پروژه رایز «RISE»، همچنان در حال درخشش

به‌عنوان بخشی از تعهدات و اهدافمان مبنی بر بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر، نستله ایران پروژه رایز را با همکاری بی شائبه دانشگاه علمی-کاربردی برن (Bern University of Applied Sciences)، سازمان جهاد کشاورزی و مزارع شیری محلی راه‌اندازی کرده است.

رایز در دستیابی به تعهدات نستله ایران در هر یک از پنج دسته‌بندی که پیش از این ذکر شده است (تغذیه، تأمین مسئولانه منابع، آب، پایداری زیست‌محیطی، مردم و انطباق با قوانین جوامع) مشارکتی استوار دارد و از حمایت خود در بیان مشکلات پایداری عملکردها در مزارع دریغ نمی‌کند. راهبرد پروژه رایز، بر بسیاری از حوزه‌ها از جمله کیفیت شیر، رفاه دام، منابع آب، شرایط کار و فعالیت، پایداری اقتصادی، دامپروری و کیفیت زندگی تمرکز می‌کند. در نهایت، راهبرد رایز، ۷ بخش را زیر نظر دارد که این ۷ بخش نیز اجزاء ۳ رکن اصلی بهترین‌ها برای مصرف‌کنندگانمان، جوامعمان و زمینمان را تشکیل می‌دهند.

برای اطلاع از جزئیات پروژه «رایز»، می‌توانید کتاب اول این پروژه را از طریق این لینک دانلود کنید.

To download the first RISE book, or to learn more about the RISE project

DOWNLOAD 

براای دانلود کتاب دوم رایز اینجا کلیک کنید.

To download the 2nd RISE book

DOWNLOAD