Sort by
Sort by

مدیر کل دفتر ارزیابی زیست‌محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور از کارخانه نستله بازدید کرد

Back to Press releases

طی مراسمی، جناب آقایان حمید جلالوندی، مدیر کل دفتر ارزیابی زیست‌محیطی سازمان محیط زیست کشور و مهران شنتیایی، مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان قزوین و هیئت همراه از کارخانه نستله در استان قزوین بازدید کردند.

در این بازدید که به هدف ارزیابی تاثیرات زیست‌محیطی فعالیت مجموعه صورت پذیرفت، طرفین ضمن بازدید از خطوط تولیدی، نقطه نظرات خود حول فعالیت‌های چشمگیر شرکت نستله ایران در راستای پایداری محیط زیست در کشورمان را ابراز داشتند.

حمید جلالوندی، مدیر کل دفتر ارزیابی زیستمحیطی سازمان حفاظت محیط زیست، از کارخانه نستله به‌عنوان کارخانه‌ای پاک نام برد و اظهار داشت: «نستله ایران، موفق بوده است استانداردهای ملی و بین‌المللی زیست‌محیطی را به‌خوبی سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهد. امری که بیانگر دغدغه‌مندی این خانواده برای حفاظت از منابع زیست‌محیطی در راستای ارتقای کیفیت نسل کنونی و آینده است.»

در جریان این بازدید، مدیران کشوری نستله ایران با مروری بر برنامه‌های توسعه پایدار این مجموعه تقاضای خود مبنی بر حمایت‌ سازمان حفاظت محیط زیست را به هیئت بازدیدکننده ارائه کردند. مسئولین ارشد سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به این تقاضا، ضمن تقدیر از فعالیتهای این شرکت در راستای پایداری زیست‌محیطی، آمادگی خود برای همکاری‌های آتی در راستای تبدیل کارخانه نستله ایران به کارخانه‌ای سبز را اعلام کردند