Sort by
Sort by

با دانه‌های قهوه دست‌چین شده و بو‌داده نسکافه اینتنسو، طعمی متفاوت از نسکافه را تجربه کنید

دانه‌های قهوه بوداده
Back to Press releases

شرکت نستله ایران در راستای پاسخ به نیاز بازار داخل و طبع تنوع‌‌جو مصرف‌کنندگان از آغاز عرضه جدیدترین محصول قهوه خود، نسکافه اینتنسو خبر داد. نسکافه اینتنسو ترکیبی خوش‌طعم از دانه‌های دست‌چین شده قهوه از کشورهای ویتنام، کلمبیا و برزیل است که با بهره‌گیری از هشت دهه تجربه و منابع تحقیق‌و‌توسعه، ازاین‌پس به‌صورت تولید داخل در بازار کشور عرضه می‌شود.

تلفیق علم و هنر در فرآوری دانه‌های قهوه نسکافه اینتنسو متناسب با ذائقه ایرانی، ترکیبی دل‌چسب از غلظت خوشایند، عطر و تلخی اصیل قهوه را به‌ارمغان آورده‌ است. این محصول که ازاین‌پس در بسته‌‌بندی‌های یک کیلوگرمی و در سراسر فروشگاه‌های عرضه‌کننده محصولات قهوه در دسترس مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت، مناسب برای استفاده در دستگاه‌های اسپرسوساز است.

رونمایی از محصول جدید نسکافه اینتنسو را می‌توان همراستا با اهداف سازمانی نستله ایران مبنی بر مشارکت در توسعه صنایع غذایی و آشامیدنی کشور و ایجاد فرصت‌های شغلی دانست. علیرضا سرابچی مدیر کل ارتباطات، سرویس‌های بازاریابی، قوانین کیفی و ارتباط با دولت شرکت نستله در جمهوری اسلامی ایران، در این باره اظهار داشت: «باعث افتخار است که سبد محصولات نستله ایران با تاکید بر اهمیت بومی‌سازی و در راستای تداوم ایجاد ارزش مشترک در کشور، به‌کمک متخصصین و شرکای تجاری داخلی و متناسب با سلیقه و نیازهای غذایی جامعه تکمیل می‌شود.»

محصولات قهوه نستله، در راستای مهار چالش تغییرات الگوهای آب‌و‌هوایی با پایبندی به اصول منبع‌یابی مسئولانه و پایداری زنجیره تامین، تولید و بسته‌بندی می‌شوند. ازاین‌رو، با هر فنجان نسکافه در کنار لذت از طعم و عطر دل‌چسب قهوه، یک گام به سرانجام این هدف جهانی نزدیک خواهیم شد.