تقدیر از نستله واترز ایرانیان در اهتمام به امر استانداردسازی و کیفیت

شرکت نستله واترز ایرانیان با افتخار اعلام می‌کند که در ماه جاری موفق به دریافت دو لوح تقدیر و تندیس در زمینه‌های کیفیت و استاندارد شده است.

بازگشتنوفمبر 11, 2018

بی‌شک این دستاورد در سایه حرکت شرکت نستله ایران با اتکا به خلق ارزش مشترک و اجرای تعهدات خود در جامعه ایرانی محقق شده است. لازم به ذکر است بزرگ‌ترین تولیدکننده مواد غذایی و آشامیدنی در جهان همواره ماموریت خود را تولید محصولات با برترین سطح کیفی، در راستای «بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر» دانسته است.

 

ازاین‌رو در جریان ششمین همایش روز جهانی غذا، نشان برتر کیفیت صنعت غذای استان مازندران در سال ۱۳۹۷، به پاس پایبندی و باورمندی به کیفیت و سلامت تولیدات، توسط غلامرضا قاسمی رئیس انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران به باپتیست ماقی گوقمان مدیر عامل شرکت نستله واترز ایرانیان اهدا شد.

 

همچنین در مراسم جداگانه‌ای به مناسبت روز جهانی استاندارد، عنوان واحد نمونه استانی توسط مهندس مسعود جوادی، مدیر کل استاندارد استان مازندران به شرکت نستله واترز ایرانیان اهدا شد. این دستاورد در راستای اهتمام این شرکت به امر استانداردسازی و نیز برنامه‌ریزی بخردانه، تعهد و تلاش‌های بی‌وقفه، مدیریت آگاه و بهره‌مندی از کارکنان شایسته در سال جاری به این شرکت اهدا شده است.