Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

آب معدنی گازدار "پرییر" قدم به بازار ایران نهاد

<p dir="rtl" style="text-align:right" align="right">شرکت نستله واترز ایرانیان توزیع آب معدنی گازدار &quot;پرییر&quot; را آغاز کرد.</p>

Back to Press releases
Fri, 02/03/2017 - 06:00

 

عليرضا سرابچي، مدیر کل ارتباطات و سرویس‌های بازاریابی شرکت نستله در جمهوری اسلامی ایران در مورد این خبر گفت: "با همکاری مراجع مربوطه، مجوز واردات رسمی آب معدنی گازدار "پرییر" دریافت شده و به تازگی این محصول به طور قانونی در فروشگاه‌ها در دسترس مصرف‌کنندگان قرار گرفته است." او همچنین افزود: "نستله، شرکتی پیشگام در تغذیه، سلامتی و تندرستی است که آبرسانی مناسب به بدن نیز از اولویت‌های این شرکت برای ساخت آینده‌ای سالم‌تر است."

آب معدنی گازدار "پرییر" در حقیقت آب باران با گاز طبیعی چشمه‌ای است که 218 سال پیش از میلاد در شهری به نام ورژز (Vergéze) در جنوب فرانسه کشف و در سال 1863 توسط ناپلئون سوم به طور رسمی به عنوان آب معدنی و طبیعی اعلام شد. در سال 1898 لوييس پريير، متخصص آبدرماني پس از خريد اين شركت، نام خود را بر روی آن نهاد. پس از تعطیلی کارخانه در دوران جنگ جهاني دوم و با توجه به پتانسیل بالای آن، این کارخانه مجدداً راه‌اندازی شد. سرانجام شرکت نستله در سال 1992 این شرکت (Perrier) را خریداری نمود.

كارخانه پريير منبع آب معدنی با گاز كربن طبيعي در جهان شناخته مي‌شود و طراحي متمايز بطري‌هاي آن برگرفته از ظاهر نوعی وسیله ورزشي در كشور هند است. امروزه این نوشیدنی طبیعی یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها در سطح جهان شناخته می‌شود.

مرکز پشتیبانی و ارتباط با مصرف‌کنندگان شرکت نستله ایران با شماره تماس 88623795 (021) و همچنین سامانه پیام کوتاه 3000202 آماده ارائه اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول می‌باشد.

Article Type