Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

نستله همراه با ۵۸ شرکت دیگر، در اجلاس کشورهای بازار مشترک آمریکای جنوبی، بر ایجاد ۴۵٬۰۰۰ فرصت شغلی برای جوانان تاکید کردند

Back to Press releases
Sun, 10/27/2019 - 18:00
  • در دومین اجلاس جوانان کشورهای بازار مشترک آمریکای جنوبی که در سائوپائولوی برزیل برگزار شد، نستله و ۵۸ شرکت دیگر اعلام تعهد کردند که تا پایان سال ۲۰۲۰، ۴۵٬۰۰۰ فرصت شغلی در اختیار جوانان در کشورهای بازار مشترک آمریکای جنوبی قرار خواهند داد.
  • همچنین «تفاهم‌نامه اشتغال‌پذیری جوانان در کشورهای بازار مشترک آمریکای جنوبی» که در سال ۲۰۱۸ در مونته‌ویدئو، اوروگوئه به امضا رسیده و تا به امروز بیش از ۱۹٬۰۰۰ فرصت به جوانان آرژانتین، برزیل، پاراگوئه و اوروگوئه ارائه داده بود، مورد توجه قرار گرفت.
  • این اجلاس بر موضوعاتی از قبیل آینده مشاغل، کارآفرینی در کشاورزی و آموزش و تعلیم حین اشتغال تمرکز داشت. شرکت‌کنندگانی نیز از بخش‌های مختلف مانند مقامات، سازمان‌های مردم‌نهاد، اینفلوئنسرها و افراد جوان از چهار کشور بازار مشترک کشورهای آمریکای جنوبی حضور داشتند.
reinforces commitment

سائوپائولو، ۲۴ اکتبر ۲۰۱۹. دومین اجلاس جوانان کشورهای بازار مشترک آمریکای جنوبی برای اولین بار در برزیل در حالی برگزار شد که نستله، ۵۸ شرکت از ذینفعان خود را در کنار هم آورده بود تا بار دیگر تعهد خود نسبت به جوانان آرژانتین، برزیل، پاراگوئه و اوروگوئه را نشان دهند و ایجاد ۴۵٬۰۰۰ فرصت شغلی و آموزش شغلی و حرفه‌ای جوانان را تا سال ۲۰۲۰ متعهد شوند.

به رهبری نستله، پروژه «با هم، برای جوانان»، سال گذشته در اجلاس جوانان بازار مشترک کشورهای آمریکای جنوبی در مونته‌ویدئو، اوروگوئه برگزار شد. این برنامه نیروهایی را از شرکت‌هایی از بخش خصوصی از جمله سازمان بین‌المللی جوانان ایبرو آمریکا (OIJ) و دولت‌های چهار کشور بازار مشترک آمریکای جنوبی برای اشاعه اشتغال جوانان و کارآفرینی، به هم پیوند می‌داد. با تکیه بر موفقیت خود، برنامه «با هم، برای جوانان» در حال افزایش تعهدات خود در راستای ارتقای فرصت‌های شغلی از ۴۰٬۰۰۰ به ۴۵٬۰۰۰ برای جوانان در کشورهای بازار مشترک آمریکای جنوبی است.

به گزارش سازمان جهانی کار، از هر ۵ جوان، یک نفر در آمریکای لاتین نمی‌تواند شغلی بیابد. به‌همین دلیل، لارن فرکسی، مدیرعامل نستله آمریکا گفت: «ما به‌طور مداوم به سرمایه‌گذاری خود در استعدادهای نسل آتی ادامه خواهیم داد تا بتوانیم مهارت‌های مورد نیاز در مشاغل آینده را در اختیار آنها قرار دهیم و به آنها کمک کنیم آینده شغلی موفقی داشته باشند. ما می‌خواهیم جوانان بدون در نظر گرفتن رشته‌ای که دنبال می‌کنند یا تخصصشان، نوآوران موفقی شوند، کار بیافرینند و ایجاد ارزش کنند.»

با حضور نمایندگان دولت ایالت سائوپائولو، وزارت‌خانه‌های کار و آموزش آرژانتین، برزیل، پاراگوئه و اوروگوئه، دولت سوئیس، سازمان جهانی کار و بانک توسعه بین آمریکای لاتین و ایالات متحده آمریکا، کارآفرینان و جوانان، این اجلاس به آینده مشاغل و آموزش و تعلیم حین اشتغال و همچنین نقش مهم کشاورزی به‌عنوان کاتالیزور توسعه اجتماعی و اقتصادی در این چهار کشور پرداخت. در پایان، «تفاهم‌نامه اشتغال‌پذیری جوانان در کشورهای بازار مشترک آمریکای جنوبی» توسط نستله و ۵۸ کشور دیگر به امضا رسید که خود را متعهد به ارائه  ۴۵٬۰۰۰ فرصت شغلی به جوانان بازار مشترک کشورهای آمریکای جنوبی تا پایان سال ۲۰۲۰ اعلام کردند.

Article Type