Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

لوح برتر «ترویج فرهنگ ایمنی بهداشت و محیط زیست در بین صنایع استان» به کارخانه نستله قزوین اعطا شد

Back to Press releases
Sat, 06/01/2019 - 07:00

8 اردیبهشت 1398، در مراسمی که با حضور آقای مهرعلیان رییس واحد بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت و درمان و به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت در کارخانه نستله در استان قزوین برگزار شد، لوح برتر « ترویج فرهنگ ایمنی بهداشت و محیط زیست در بین صنایع استان » به شرکت نستله ایران اعطا شد.

این جایزه به‌واسطه تلاش‌های مستمر نستله ایران در راستای فراهم کردن محیطی امن کاری، حفظ و ارتقای فرهنگ ایمنی و سلامت و نیز همکاری برای به اشتراک گذاشتن تجارب موفق به این شرکت اهدا شده است. همچنین در ادامه این مراسم، کارگاهی تحت عنوان «آینده کاری ایمن و سالم» در محل کارخانه نستله برگزار و حاضرین با تازه‌ترین مبانی ایمنی در کار و نیز راهبردهای به‌روز سازمان بین‌المللی کار آشنا شدند.

ذوالفقار علی مدیر کارخانه نستله در استان قزوین دراین‌باره گفت: «هدف بنیادین نستله در سراسر دنیا «بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر» است. بنابراین، ایمنی همواره یکی از اولویت‌های اصلی ما بوده است؛ تاجایی‌که خوشبختانه کارخانجات نستله از ایمن‌ترین واحدهای تولیدی در سراسر دنیا هستند. کارخانه نستله در قزوین رکورد 878 روز بدون حادثه را ثبت کرده که در نوع خود در جمهوری اسلامی ایران کم‌سابقه است.

وی افزود: «ازاین‌رو ضمن تشکر از نماینده ریاست مرکز بهداشت و درمان استان برای اهدای این جایزه بسیار ارزشمند و الهام‌بخش، به‌واسطه تلاش‌ها و تجارب نستله در درازای بیش از 150 سال فعالیت، آمادگی خود را جهت همکاری با سایر شرکت‌ها و نهادهای کشور درزمینه ارتقا ایمنی و استاندارهای موجود اعلام می‌کنیم».

Article Type