Sort by
Sort by

شرکت نستله ایران به عنوان واحد نمونه ایمنی غذا در استان قزوین انتخاب شد

با اعطای لوح حامی سلامت به شرکت نستله ایران، به پاس پایبندی به کیفیت و سلامت محصولات تولیدی، از این شرکت به عنوان واحد نمونه ایمنی غذا در استان قزوین تقدیر به ‌عمل آمد.

لوح سلامت
Back to Press releases

شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران، پس از ارزیابی تولید‌کنندگان صنایع غذایی و آشامیدنی از منظر سلامت و ایمنی غذایی، شرکت نستله ایران را به عنوان واحد نمونه ایمنی غذا در استان قزوین برگزید. طی مراسمی که به مناسبت روز جهانی ایمنی غذا و با مشارکت مجازی مدیر کل و معاونین سازمان غذا و داروی استان تهران برگزار شد، لوح «حامی سلامت» به شرکت نستله ایران اعطا شد.

علیرضا سرابچی مدیرکل ارتباطات، سرویس‌های بازاریابی، قوانین کیفی و ارتباط با دولت شرکت نستله در جمهوری اسلامی ایران، این دستاورد را همراستا با ماموریت جهانی نستله مبنی بر «شکوفایی نیروی نهفته غذا برای بهبود زندگی امروزیان و آیندگان» خواند و اظهار داشت: «پایبندی به سلامت محصولات تولیدی همواره سرلوحه فعالیت‌های ما در شرکت نستله ایران بوده است. ازاین‌رو، به خود می‌بالیم که این دستاورد در سایه بهره‌‌‌‌گیری از به‌روزترین فناوری‌های در دست و اقداماتی همچون استقرار سیستم‌های مدیریت و ارزیابی ایمنی ترکیبات و مواد غذایی در سراسر زنجیره تولید، تامین و توزیع محصولاتمان محقق شده است.»

روز جهانی ایمنی غذا که هر سال با تاکید بر مسئولیت مشترک دولت، تولیدکنندگان و جوامع در راستای ارتقای ایمنی و سلامت تغذیه گرامی داشته می‌شود، امسال با محوریت «غذایی ایمن، داشتن فردایی سالم» و به اهتمام سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برگزار شد.

تندیس سلامت