Sort results by
Sort results by

محصولات ویژه رژیمی

داستان ما

کمپانی Nestle Health Science    در سال ۲۰۱۱ بر پابه ده ها سال نوآوری و تعهد توسط افراد علاقه مند  به علم تغذیه و نقش پررنگ آن تأسیس شد . از آن زمان، ما به عنوان یک شرکت دستخوش تغییرات زیادی بوده ایم، اما تعهد ما به زندگی سالم‌تر قطعاً تغییر نکرده است. هدف ما فراهم کردن تغذیه برای تمامی جامعه از نوزادان تا مسن ترین افراد ، در شرایطی که بیشترین نیاز به حمایت تغذیه ای وجود دارد، می باشد. و تحقق این هدف صرفا از مسیر علم می گذرد.

NHS History

 

ما آخرین پیشرفت های تغذیه ای در جهان را از طریق تحقیق و توسعه گسترده، همکاری با متخصصین حوزه پزشکی  و تمرکز بر نوآوری، به ارمغان می آوریم، زیرا ما به مصرف کنندگان، بیماران و مراقبان آن ها در هر نقطه از دنیا متعهد هستیم. ما به آنها کمک خواهیم کرد تا زندگی خود را به بهترین حالت ممکن ادامه دهند واین یک تعهداست.

اهداف ما

هدف ما کمک به افراد برای داشتن زندگی سالم تر به کمک علم تغذیه وارائه محصولات تغذیه‌ای مختلف می باشد. در حال حاضر ما طیف وسیعی از محصولات را در بیش از ۱۴۰ کشور جهان عرضه می کنیم اما در همین نقطه متوقف نشده ایم و  مصمم هستیم تا با گسترش خدمات خود در سراسر جهان و تحقیقات مداوم بر روی جدیدترین نوآوری های علم تغذیه، به افراد بیشتری کمک کنیم تا سلامت خود را حفظ یا بهبود بخشند و در عین حال خود را به عنوان رهبران علم تغذیه ثابت کنیم.

NHS Goals

پپتامن

پپتامن (PEPTAMEN)

پپتامن غذایی کامل بر پایه پپتید است که جهت رفع نیازهای تغذیه‌ای (ریز مغذی و درشت مغذی) افرادی که از سو هضم، سو جذب و یا سوتغذیه ناشی از بیماری‌های مزمن و حاد رنج می‌برند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پپتامن برای افراد بالای ۱۰ سال توصیه می‌شود.

 

مشخصه ها:

انرژی :

پپتامن محصولی ایزوکالریک است که قادر به تامین  Kcal/ml2- 1 انرژی می باشد. به این معنی که شما با افزایش تعداد پیمانه‌ها قادر به دریافت میزان انرژی بیشتری از محصول هستید.

 هر وعده ۲۵۰ میلی لیتری محلول استاندارد پپتامن قادر به تامین ۲۵۰ کیلوکالری انرژی است.

پروتئین:

پپتامن حاوی ۱۶٪ پروتئین در محصول بزرگسال است و تمامی این مقدار به  Whey پروتئین اختصاص داده شده استWhey .، پروتئینی با کیفیت و ارزش بیولوژیک بالا است که قادر به تامین مقادیر مناسبی از اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه‌دار است. یکی از ویژگی‌های بارز پپتامن، پپتید بودن پروتئین محصول است. به این معنی که ساختار پروتئین محصول در اثر هیدرولیز شکسته شده و به صورت پپتید درآمده است که به هضم وجذب سریع تر آن کمک می‌کند.

باید توجه داشت از آنجا که محصول فاقد گلوتن بوده در بیماران مبتلا به سلیاک قابل استفاده است.

چربی:

ترکیب لیپیدی پپتامن به گونه ای طراحی شده است که ضمن تامین سریع انرژی برای بدن، تحمل گوارشی بهتری را برای فرد فراهم می‌کند. در محصول پپتامن ۳۴٪ از نیاز انرژی روزانه از چربی تامین می‌گردد که از این میزان ۷۰٪ در محصول بزرگسال به MCT تعلق دارد.MCT  یا تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط نوع خاصی چربی هستند که به دلیل جذب بهتر و سریع‌تر، انرژی را سریعا برای بدن فراهم می‌کنند.

کربوهیدرات:

در پپتامن  ۵۰٪ از نیاز انرژی روزانه از کربوهیدرات  تامین می‌گردد. ترکیب کربوهیدراتی محصول شامل مالتودکسترین و نشاسته سیب زمینی است و از آنجائیکه محصول فاقد لاکتوز است بنابراین می تواند توسط افرادی که عدم تحمل به لاکتوز دارند به راحتی استفاده شود. از آنجائیکه در پپتامن از مقادیر متوسطی از کربوهیدرات استفاده شده است، محصول دارای اسمولالیته/اسمولاریته پایینی بوده که به تحمل گوارشی بهتر محصول کمک می‌کند.

علاوه بر این، ترکیب کربوهیدراتی فرمولاسیون پپتامن به گونه‌ای است که باعث آزادسازی کند گلوکز در جریان خون شده بنابراین اثر منفی بر روی قند خون بیمار نخواهد داشت.

ریز مغذی‌ها:

پپتامن قادر به تامین ۲۸ نوع ویتامین و مینرال موردنیاز بدن است .

پپتامن جونیور

پپتامن جونیور (PEPTAMEN Junior)

پپتامن جونیور غذایی کامل بر پایه پپتید است که جهت رفع نیازهای تغذیه ای (ریز مغذی و درشت مغذی) کودکانی که از سو هضم، سو جذب و یا سوتغذیه ناشی از بیماری‌های مزمن و حاد رنج می‌برند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پپتامن جونیور برای اطفال ۱ تا ۱۰ سال توصیه می‌شود.

 

مشخصه‌ها:

انرژی :

پپتامن جونیور محصولی ایزوکالریک است که قادر به تامین  Kcal/ml5/1- 1 انرژی است. به این معنی که شما با افزایش تعداد پیمانه‌ها قادر به دریافت میزان انرژی بیشتری از محصول هستید.

 هر وعده ۲۵۰ میلی‌لیتری محلول استاندارد پپتامن قادر به تامین ۲۵۰ کیلوکالری انرژی است.

پروتئین:

پپتامن جونیور حاوی ۱۲٪ پروتئین است و تمامی این مقدار به  Whey پروتئین اختصاص داده شده استWhey .، پروتئینی با کیفیت و ارزش بیولوژیک بالا است که قادر به تامین مقادیر مناسبی از اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه داراست. یکی از ویژگی‌های بارز پپتامن،  پپتید بودن پروتئین محصول است. به این معنی که ساختار پروتئین محصول در اثر هیدرولیز شکسته شده و به صورت پپتید در آمده است که به هضم وجذب سریع تر آن کمک می‌کند.

باید توجه داشت از آنجائیکه محصول فاقد گلوتن بوده در بیماران مبتلا به سلیاک قابل استفاده است.

چربی:

ترکیب لیپیدی پپتامن جونیور به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن تامین سریع انرژی برای بدن، تحمل گوارشی بهتری را برای فرد فراهم می‌کند. در‌ این محصول ۳۳٪  نیاز انرژی روزانه از چربی تامین می‌گردد که از این میزان ۶۰ به MCT تعلق دارد.MCT  یا تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط نوع خاصی چربی هستند که به دلیل جذب بهتر و سریع تر، انرژی را سریعا برای بدن فراهم می کنند.

کربوهیدرات:

در پپتامن جونیور ۵۵٪ از نیاز انرژی روزانه از کربوهیدرات تامین می‌گردد. ترکیب کربوهیدراتی محصول شامل مالتودکسترین و نشاسته سیب زمینی است و از آنجائیکه محصول فاقد لاکتوز است بنابراین می‌تواند توسط افرادی که عدم تحمل به لاکتوز دارند به راحتی استفاده شود. از آنجائیکه در پپتامن از مقادیر متوسطی از کربوهیدرات استفاده شده است، محصول دارای اسمولالیته/اسمولاریته پایینی بوده که به تحمل گوارشی بهتر محصول کمک می‌کند.

علاوه بر این، ترکیب کربوهیدراتی فرمولاسیون پپتامن جونیور به گونه‌ای است که باعث آزادسازی کند گلوکز در‌ جریان خون شده بنابراین اثر منفی بر روی قند خون بیمار ندارد.

  • پپتامن جونیور قادر به تامین ۲۸ نوع ویتامین و مینرال موردنیاز بدن می‌باشد .

ریسورس جونیور

ریسورس جونیور

ریسورس جونیور غذایی کامل جهت تامین کلیه نیازهای تغذیه‌ای (ریز مغذی و درشت مغذی) برای رشد و نمو بهینه در کودکان  (۱ تا۱۰ سال) است.

 

مشخصه‌ها:

انرژی :

ریسورس جونیور محصولی ایزوکالریک است که قادر به تامین  Kcal/ml5/1-1 است. به این معنی که شما با افزایش تعداد پیمانه‌ها قادر به دریافت میزان انرژی بیشتری از محصول هستید.

 هر وعده ۲۵۰ میلی لیتری محلول استاندارد ریسورس جونیور قادر به تامین ۲۵۰ کیلوکالری انرژی است.

پروتئین:

ریسورس جونیور دارای ۱۲٪ پروتئین است. این میزان پروتئین ضمن ایجاد بار کلیوی مناسب، قادر به تامین نیاز پروتئینی اکثر کودکان است. در ریسورس جونیور از پروتئین وی Whey و کازئین استفاده شده است. Whey پروتئینی با کیفیت و با ارزش بیولوژیک بالا است که قادر به تامین مقادیر مناسبی از اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری برای رشد کودک است.

́́́́باید توجه داشت از آنجا که محصول فاقد گلوتن بوده در بیماران مبتلا به سلیاک قابل استفاده است.

چربی:

ترکیب لیپیدی ریسورس جونیور به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن ایجاد تحمل گوارشی بهتر، تمامی اسیدهای چرب ضروری موردنیاز برای رشد کودک را فراهم می‌کند.در این محصول ۳۴٪ از نیاز انرژی روزانه از چربی تامین می‌گردد که از این میزان ۱۸/۵٪ به MCT تعلق دارد.MCT به دلیل جذب بهتر و سریع تر قادر است انرژی را سریعا برای بدن فراهم نماید.

از آنجا که بدن قادر به تولید  DHAنیست، جهت تامینDHA ، به ریسورس جونیور روغن ماهی اضافه گردیده است. باید توجه داشت DHA جهت رشد مغز و بهبود قدرت بینایی کودک ضروری است.

کربوهیدرات:

در ریسورس جونیور ۵۴٪ از نیاز انرژی روزانه از کربوهیدرات تامین می‌گردد. ترکیب کربوهیدراتی به گونه‌ای انتخاب شده است که تحمل گوارشی بهتری را برای کودک فراهم می‌کند.

از آنجا‌ که ریسورس جونیور فاقد لاکتوز است بنابراین می‌تواند توسط افرادی که عدم تحمل به لاکتوز دارند به راحتی استفاده شود.

ریز مغذی ها:

ریسورس جونیور حاوی تمامی ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد مغذی موردنیاز برای رشد کودک بر اساس

 European FSMP regulation وUS DRI recommendation است.

  • ریسورس جونیور ترکیب منحصر به فردی از پر̗ ه و پروبیوتیک ( سیمبیوتیک) را با هدف حفظ تعادل فلور میکروبی روده و کمک به عملکرد یکنواخت آن فراهم می کند.

جهت آشنایی بیشتر درباره ریسورس جونیور، از صفحه رسمی اینستاگرام ریسورس جونیور در ایران، دیدن کنید