Sort by
Sort by

بسته‌بندی

تعهد ما: بهبود کارایی زیست‌محیطی در بسته‌بندی محصولات

بسته‎‏بندی‎‏های محصولات ما، از اتلاف مواد غذایی جلوگیری می‎کند و استانداردهای باکیفیت ما را تضمین می‎کند. همچنین این بسته‎بندی‎ها، اطلاعاتی را درباره محصولات به مصرف‎کنندگان می‎دهد. ما هم به دنبال بهینه‎سازی وزن و حجم آنها هستیم. ما از ابزارهای سازگار با محیط زیست مانند EcodFX برای ارزیابی عملکرد کلی زیست‎محیطی بسته‎بندی در سراسر چرخه عمر آنها استفاده می‎کنیم.

هدف ما

تا سال ۲۰۱۷: ادامه تحلیل سیستماتیک و بهینه‎سازی بسته‎بندی‎ها، اجتناب از استفاده حداقل ۱۰۰۰۰۰ تن مواد بسته‎بندی از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷

پیشرفت ما

دستیابی به نتایج قابل ملاحظه از طریق طراحی ابزارهای سازگار با محیط زیست همراه با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژی‎ها و پیشرفت‎های سالیانه، به شدت چالش‎برانگیز است. در سال ۲۰۱۵، ما از استفاده ۵۸۲۸۴ تن مواد بسته‎بندی اجتناب کردیم. این مقدار، معادل صرفه‎جویی در ۸۵/۴ میلیون فرانک سویس است. در طی ۶ سال اخیر، این امر باعث شد تا ۴۴۲۹۴۶ تن دی‎اکسید‎کربن و گازهای معادل آن، کمتر مصرف شود.این مقدار، با کاهش سالیانه ۹۵۸۷۶ اتومبیل از جاده‎ها برابری می‎کند.

بهینه‎‏سازی بسته‎بندی (تن‎های اجتناب‎شده)


 

 

 

۲۰۱۵ ۲۰۱۴  ۲۰۱۳ سال
۵۸۲۸۴  ۴۵۸۰۵ ۶۶۵۹۴ تُن

 

 

ما از طرح‎های پیشنهادی در زمینه بازیافت یا بازیابی انرژی از بسته‎بندی استفاده‎شده، حمایت می‎کنیم و از مواد بازیافتی در جایی که به نفع محیط زیست است، استفاده می‎کنیم.