Sort by
Sort by

جایگاه شغلی مناسب خود را در نستله بیابید

از حوزه مدیریت گرفته تا حوزه ارتباطات و بازاریابی، ما در قالب یک تیم واحد عمل می‌کنیم و به ارزش‌های یکسانی احترام می‌گذاریم. کارکنان نستله دارای روحیه همکاری تیمی و نوآورانه بوده و همواره به‌دنبال خلق، ایجاد تحول و به چالش کشیدن خود و محیط کسب‌وکار هستند. فرصت کاری آینده خود را در حوزه شغلی مناسب خود بیابید.

 • بازاریابی
  ساخت‌ برندهای ماندگار

  قدرت تنوع محصولات و وسعت فعالیت برندها، حوزه بازاریابی شرکت نستله را به فرصت‌شغلی هیجان‌انگیز، پاداش‌دهنده و چالش‌برانگیز بدل کرده است. جایگاه شغلی بازاریابی تمامی جنبه‌های ساخت برند را در خود جای داده است. تیم‌های ما بر تقویت برند، ارتباطات با مشتریان،حوزه دیجیتال و کسب‌وکار الکترونیک، دیدگاه مصرف‌کنندگان، ،مدیریت رسانه و تبلیغات و طراحی محصول تمرکز دارند. ما ارتباط و همکاری نزدیکی با تیم‌های فروش، تحقیق و توسعه، ارتباطات سازمانی، واحدهای فنی و عملیاتی و آژانس‌های همکار داریم.
  بازاریابی
 • فروش
  پیشبرد مجموعه در مسیر رشد و توسعه


  تیم‌های فروش و توسعه تجاری ما دستاوردهای قابل ملاحظه‌ای در گسترش و نفوذ در بازار، مدیریت سبد محصولات، ارتباطات با مشتریان، استراتژی‌ها ورود به بازار، فعالیت‌های فروش میدانی و زنجیره‌های تامین مشتری محور را داشته‌اند. در تمامی این حوزه‌ها تمرکز تیم فروش ما بر رضایتمدی و حمایت مصرف‌کنندگان در جهت رسیدن به یک زندگی شادتر و سالم‌تر بوده است.
  فروش
 • تحقیق و توسعه
  طراحی آینده‌ای سالم‌تر

  ما در حوزه تحقیق و توسعه متعهد به نوآوری در حوزه مواد غذایی و آشامیدنی و ارائه راهکارهای تغذیه‌ی سالم برای افراد و خانواده‌ها در تمامی دوران زندگی آن‌ها هستیم. ۴۰۰۰ نفر در سراسر جهان در حوزه تحقیق و توسعه شرکت نستله فعالیت می‌کنند که از کلیدی‌ترین عوامل موفقیت ما هستند. این متخصصین از طریق انجام تحقیقات متمایز و تبدیل سریع نتایج آن به محصولات و خدماتی که هم برای مصرف‌کننده و هم برای کره زمین سودمند باشد، به رشد ما کمک می‌کنند.
  تحقیق و توسعه