Sort by
Sort by

کشف فرصت‌ها در دوران زندگی دانشجویی و بسیاری از موارد دیگر...

ما در شرکت نستله برنامه‌های متنوعی را برای افراد تازه‌کار در سراسر جهان ارائه می‌کنیم. ما برنامه‌های مختلفی را برای افراد متقاضی تازه‌کار برگزار می‌کنیم که شامل دوره‌های آموزشی تا برنامه‌های فارغ‌التحصیلی و کارآموزی می‌شود.

.

 • جوانان
  هدف ما کمک به ۱۰ میلیون نفر از جوانان در سراسر جهان برای دسترسی به فرصت‌های اقتصادی تا سال ۲۰۳۰ با استخدام و ایجاد قابلیت استخدام،‌ کارآفرینی کشاورزی و کارآفرینی است.

  جوانان در بطن احیای نسل‌‌ها و آینده ما قرار دارند. آنان کارآفرینان و نوآوران فردا هستند و نسل بعدی کشاورزانی را تشکیل می‌دهند که جمعیت رو به افزایش ما را تغذیه می‌کنند. آن‌ها به جوامع کمک می‌کنند تا مسیر خود را ادامه دهند و با ایده‌های تازه، دیدگاه‌های متنوع و انرژی به شرکت نستله منفعت برسانند.
   جوانان
 • آکادمی نستله
  شرکت نستله تاکنون کارگاه‌های آموزشی مختلف مانند کارگاه رزومه‌نویسی و آمادگی برای ورود به کار و کارگاه‌های استعدادیابی را برای کمک به جوانان برای جذب حداکثری فرصت‌های شغلی حین ورود به بازار کار حرفه‌ای برگزار کرده است.
  Sales Academy
 • کارآموزی و کارورزی
  به‌عنوان شرکتی جهانی، نستله فرصت‌های بسیاری برای کسب تجربه و دانش فراهم می‌کند. ما در سراسر جهان دانشجویان را برای دوره‌های کارآموزی و کارورزی در جایگاه‌های مبتدی که مسئولیت‌پذیری،‌ اختیار و بهترین سطح آموزش را ارائه می‌کنند، استخدام می‌کنیم. بسیاری از مدیران و رهبران ارشد، جایگاه شغلی خود در شرکت نستله را با این طرح آغاز کردند.
  کارآموزی