Sort by
Sort by

جامعه‌ای از افراد با هدفی مشترک

ما  در شرکت نستله، به شکوفایی قدرت نهفته غذا برای امروزیان و آیندگان باور داریم. با تکیه بر این هدف، ما پیوسته به‌ دنبال فتح مرزهای موجود و یافتن راهکارهای نوین در حوزه سلامت غذایی هستیم. کارکنان ما به این امر تحقق می‌بخشند. آن‌ها پشتوانه برندها، کیفیت محصولات و آینده کسب‌وکار ما هستند. ایده‌ها و تلاش‌های آن‌ها افق‌های جدیدی ایجاد می‌کند، نوآوری به همراه دارد و به ما در دستیابی به بهبود مستمر و موفقیت کمک می‌کند.

 • نوآوری، چالش و تحول
  با پیوستن به شرکت نستله، شما به محیطی با روحیه کار جمعی و چابک می‌پیوندید که تفکر شما را پرورش می‌دهد و روحیه نوآورانه و کارآفرینی شما را تقویت می‌کند. همچنین شما به بخشی از فرهنگ شرکت نستله می‌پیوندید که ریشه در احترام، قابلیت آزمون و خطا و یادگیری از اشتباهات دارد. در شرکت نستله از شما انتظار داریم که از نقطه امن خود خارج شوید. در اینجا می‌توانید با آرامش خاطر نوآوری کنید، خود را به چالش بکشید و تحول ایجاد کنید. صدای شما شنیده می‌شود، به آن ارزش داده می‌شود و تاثیر بسزایی دارد. زیرا تجربه به ما آموخته است که درکنار هم دستاوردهای بیشتری خواهیم داشت.
  نوآوری، چالش و تحول
 • یافتن محلی برای یادگیری،‌توسعه فردی و رشد
  با حضور در بیش از ۱۹۰ کشور، ما توانسته‌ایم بستری جهانی به منظور آمورش، توسعه مهارت‌ها و رشد فردی ایجاد کنیم. وسعت کسب و کار ما، پیشنهادهای شغلی جهانی را برای برندها و محصولات مختلف در کنار ایحاد فرصتی برای یادگیری از طیف متنوعی از مهارت‌ها ارائه می‌دهد. ما شما را هم به چالش می‌کشیم و هم حمایت می‌کنیم تا به بهترین خود تبدیل شوید، مالک پیشرفت خود شوید و برای یادگیری کنجکاو، انعطاف‌پذیر و بلندپرواز باشید.
  یافتن محلی برای یادگیری،‌توسعه فردی و رشد
 • تاثیرگذار باشید
  ما به قدرت تأثیر اقدامات مثبت در بهبود کیفیت زندگی باور داریم. این باور پشتوانه تعهدهای ماست و ما از گستره امکانات جهانی، منابع و تخصص خود برای مشارکت در ساختن آینده‌ای سالم تر برای افراد و کره زمین استفاده می‌کنیم. شما به شرکتی می‌پیوندید که همواره به اثرگذاری مثبت متعهد است.
  تاثیرگذار باشید

باور داریم دستیابی به شکوفایی قدرت نهفته غذا برای امروزیان و آیندگان که در بطن تمامی فعالیت‌های شرکت نستله ایران قرار دارد، بدون تکیه بر کارکنان ما که ارزشمندترین دارایی ما هستند، ممکن نیست. رشد و شکوفایی شرکت نستله با پذیرش تفاوت‌ها، ایجاد فضایی برای خلاقیت و شنیدن صدا و ایده‌های کارکنان ما محقق می‌شود. ما تلاش می‌کنیم تا در عین جذب برترین استعدادها، فضا را برای بدل شدن شما به بهترین خود و کشف‌ استعدادها و بهره‌وری از توانایی‌‌هایتان فراهم کنیم.

رکن اصلی موفقیت هر شرکت نیروها و سرمایه‌های انسانی آن است. ما در شرکت نستله ایران برای ایجاد فضایی برای رشد و شکوفایی استعدادها تلاش می‌کنیم و باور داریم چالش‌ها، فرصت مناسبی را برای بهره‌گیری و ارتقای مهارت‌ها و توانایی‌های شما فراهم می‌کنند. علاوه بر این شرکت نستله خود را در جهت توانمند سازی جوانان برای ورود به بازار کار متعهد می‌بیند و همواره با ارائه برنامه‌های مختلفی مانند آکادمی جوانان نستله، کارگاه‌های استعدادیابی و رزومه‌نویسی و برگزاری کلاس‌های مختلف علاوه بر جذب استعدادهای برتر، به افزایش قابلیت اشتغال‌پذیری جوانان کمک می‌کند.

طی بیش از ۲۰ سال حضور مستمر و افتخارآفرین در جمهوری اسلامی ایران، شرکت نستله همواره از جایگاه مناسبی برای ارزش‌آفرینی، اشتغال‌زایی و شکوفایی فرصت‌ها برخوردار بوده است. با تکیه بر سرمایه‌های ملی همچون جوانان و ‌دانشجویان و با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های مختلف، بستر لازم برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی و داخلی را فراهم کرده‌ایم. فرهنگ شرکت نستله بر مبنای احترام، فعالیت گروهی، پذیرش تفاوت‌ها و ایجاد فضایی برای تجربه و یادگیری از اشتباهات بنا شده است. به کمک شما و با تکیه بر توانایی‌ها، مهارت‌ها و خلاقیت شما می‌توانیم در تحقق آینده‌ای سالم‌تر برای همگان گام برداریم و در این مرز و بوم ارزش‌آفرینی کنیم.