هاگن داز (Häagen-Dazs)

هاگن داز (Häagen-Dazs)

سیاست کاری هاگن داز(Häagen-Dazs) ساده است. پیدا کردن خالص ترین و بهترین مواد اولیه در جهان - از توت فرنگی های تازه و شیرین تا کاکائوهای عالی هلندی- و تبدیل هنرمندانه ی آنها به بهترین بستنی ها، محصولات میوه ای یخی، ماست میوه ای یخی. این سیاست و روش تجارت، به همان اندازه که برای محصولات متقاضی ایجاد نموده، منحصر به فرد می باشد. این گونه است که «هاگن – داز» به مدت نیم قرن مترادف با بستنی خوب بوده است.

هاگن داز عاشق زنبور های عسل است.

بیش از 40 % از طعم اصیل بستنی و ماست یخی «هاگن داز»،(Häagen-Dazs) - نظیر توت وحشی، گلابی و گردوی بو داده – به کار خوب زنبوران عسل در گرده افشانی میوه ها و دانه ها بستگی دارد.آیا می دانستید که زنبورهای عسل با سرعت هشدار دهنده ای در حال نابودی هستند؟ تحقیق و فعالیت در این زمینه الزامی است. ما مأموریت داریم زنبور های عسل را از نابودی نجات دهیم. ما در راستای تحقیقات اساسی در این زمینه در حال سرمایه گذاری هستیم و در جهت بالا بردن آگاهی می کوشیم . درباره ی فعالیت های ما در این مورد بیشتر بدانید و برای نجات زنبور های عسل به ما بپیوندید.

خوب است بدانید که. . .

از گرده افشانی گیاهان گرفته تا یک سوم غذاهایی را که می خوریم، مرهون و مدیون زنبورهای عسل هستیم. در مورد نحوه ی کمک به نجات آنها بیشتر بدانید. از وبسایت نجات زنبوران عسل دیدن کنید.