Sort by
Sort by

آماده‌سازی جوانان برای ورود به دنیای کار

یکشنبه 15 مردادماه 1402، طی جلسه‌ای در دفتر شرکت نستله ایران، بر تداوم همکاری این شرکت با دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ذیل تفاهم‌نامه فی‌مابین تأکید شد.
در این جلسه که با حضور طاهر روشندل، رئیس دانشکدگان مدیریت دانشگاه تهران و هیئت همراه، و راجر فرای، مدیرعامل نستله ایران و مدیران ارشد این شرکت تشکیل شد، طرفین به بررسی و مرور دستاوردهای در سالهای گذشته و  مفاد تفاهم‌نامه پیشِ رو پرداختند.
آماده‌سازی جوانان برای ورود به دنیای کار
Back to Press releases
فعالیت‌های پایدار شرکت نستله ایران همراه با دانشکدگان مدیریت دانشگاه تهران به‌عنوان طرفین تفاهم‌نامه، در راستای آماده‌سازی هر چه بیشتر جوانان فارغ‌التحصیل برای پیوستن به دنیای کار از نکات مورد بحث در این جلسه بود.
طاهر روشندل با تاکید بر اهمیت این همکاری بیان کرد: «ما در راستای امضای مجدد این تفاهم‌نامه،خواستار تداوم و افزایش همکاری بین دو مجموعه هستیم.» وی در ادامه افزود: «حمایت نستله میتواند فرصت خوبی برای چندین هزار دانشجوی دانشکدگان مدیریت باشد تا این جوانان بتوانند از تجربیات این شرکت بین المللی نهایت بهره را ببرند.»
راجر فرای نیز در ادامه این جلسه توضیح داد: « نستله در اقصی نقاط جهان به دنبال اثرگذاری بر روی میلیون­ها جوان است تا بتوانند در راستای مسیر شغلی خود توانمندتر شوند. رابطه ما با دانشگاه تهران به خصوص دانشکدگان مدیریت موضوع جدیدی نبوده و با امضای این تفاهم نامه ما بر روی تداوم همکاری و ادامه با قدرت بیشتری تاکید میکنیم.»
او در پایان تأکید کرد: «مأموریت جهانی نستله، به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده مواد غذایی و آشامیدنی دنیا «شکوفا کردن قدرت نهفته در غذا برای بهبود کیفیت زندگی امروزیان و آیندگان» است. در این مسیر آماده‌سازی جوانان در جمهوری اسلامی ایران برای ورود به محیط کسب‌وکار هسته­ی تعامل و همکاری‌های ما با محیط دانشگاه بوده و از اولویت‌های اقدامات ما حول خلق ارزش مشترک به‌حساب می‌آید. ما در همین راستا تمام قوای خود را به کار خواهیم بست تا جوانان بتوانند از موقعیت‌های شغلی مناسب چه با ما و چه با شرکای تجاری ما بهره‌مند شوند.»