نستله پيشرفته ترين آزمايشگاه هاي صنعتي را براي مطالعه بر روي عوامل بيماري زا افتتاح مي كند

مي 30, 2013
Opening ceremony

"افتتاحيه ی رسمي: «جان اوبرين» (John O'Brien) رئیس بخش ايمني غذا در مركز تحقيقات نستله، «وارنر باور» (Werner Bauer)، مدیر بخش فناوري و «توماس بك» (Thomas Beck) رئیس مرکز تحقیقات نستله، معرفی می شوند."

نستله پيشرفته ترين آزمايشگاه ها را در نوع خود، در زمینه ی صنعت افتتاح كرده است تا بر روي عوامل بيماري زاي موجود در غذا كه براي سلامت انسان مضر هستند، ‌مطالعه و تحقیق نماید.

تأسیسات جديد در مركز تحقيقات نستله در سوئيس دارای بخشی است که به منظور تحقیق، میکروارگانیسم های بیماری زا و خطرناک را نگهداری می کنند. دسترسی به این بخش ها، فقط مختص افراد آموزش ديده است كه لباس های مخصوص محافظ بر تن دارند و قوانین شدید بهداشتی را رعایت می کنند.

شركت از پيشرفته ترين و پیچیده ترین روش هاي علمي موجود استفاده مي كند تا فرایندی را كه طی آن، عوامل بیماری زا را بدون از بين بردن ارزش غذايي خود غذا، اصلاح كند.

يك قدم جلوتر

«وارنر باور» مدير بخش فناوري نستله، می گوید: «ما هميشه با عوامل بیماری زای شناخته شده نظير سالمونلا مواجه مي شويم ولي همواره خطرات دیگری جز آنها هم ما را تهدید می کنند». «ما باید يك قدم جلوتر باشيم».

«تحقيقات صورت گرفته در اين جا بدون شك يك سرمايه ی بزرگ براي نستله خواهد بود، ‌ولي ما نسبت به انتقال نتايج علمی که به آنها دست یافته ایم، به جوامع علمي و نیز مصرف كنندگان مسئول هستيم. با به اشتراک گذاشتن این علوم، همه می توانند از مزایا و نتایج آن بهره مند شوند».

«ايمني و سلامت مصرف كنندگان، اساس تمام کارهایی است که تا به امروز انجام داده ایم».

ما به اطلاعات و فناوري هاي جديد بيشتري نياز داريم تا به توسعه ی محصولات مان جهت دهد و تضمين نماید محصولات ما كاملاً‌ ايمن باقي خواهد ماند.